Gryfice: Ruszył Program "Wspieraj Seniora"!

  • 02.11.2020, 22:40
  • Źródło: gryfice.eu
Gryfice: Ruszył Program "Wspieraj Seniora"!

W trosce o bezpieczeństwo osób starszych, które są szczególnie narażone w czasie pandemii koronawirusa, Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej przygotowało program pomocowy ,,Wspieraj Seniora”. Dzięki programowi osoby w wieku powyżej 70. roku życia uzyskają niezbędną pomoc, bez konieczności wychodzenia z domu.
W związku z powyższym informujemy, iż Gmina Gryfice wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Gryficach przystąpił do rządowego programu „Wspieraj Seniora”, w celu udzielenia pomocy seniorom zamieszkujących Gminę Gryfice.

Dodatkowe wiadomości na temat programu znajdują się na stronie www.wspierajseniora.pl lub u pracowników OPS w Gryficach nr tel. 91-385-32-77.

Źródło: gryfice.eu

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe