POGOŃ Szczecin

  • 26.10.2020, 21:13
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie już po raz piąty zorganizowali akcję poboru krwi. Głównym zamierzeniem było przekroczenie liczby siedemdziesięciu pobranych litrów tego drogocennego składnika organizmu. Wszystko to w związku z 70-leciem Portu.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/udalo-sie-cel-zrealizowany/

 

Spieszymy z fantastyczną nowiną. Projekt przygotowany przez Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin „Portowcy" i ośrodek „Kibice Razem Pogoń Szczecin" zdobył aprobatę w programie grantowym „Bosman dla regionu". Konsekwencją tego było otrzymanie od organizatora, czyli marki Bosman, 50 tysięcy złotych na kupno specjalnie przystosowanego busa. Dziś nastąpiło oficjalne przekazanie pojazdu.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/bus-juz-trafil-do-kibicow/

 

Udało nam się rozegrać pełną kolejkę PKO Ekstraklasy, więc i nasze wyniki od razu wyglądają o wiele lepiej. Mimo to nadal niektórym z nas brakuje punktów, które zostaną doliczone po zagraniu zaległych spotkań. Dzieje się i naprawdę za tym tęskniliśmy!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/znowu-gramy/

 

– Przewidując drugą, jesienną falę pandemii już w czerwcu przygotowaliśmy pakiet działań zmierzających do przygotowania przede wszystkim placówek leczniczych, ale i służb ratunkowych oraz szkół. Oddaję wielki szacunek wszystkim, którzy z oddaniem i poświęceniem walczą z pandemią, ratując życie i zdrowie mieszkańców Pomorza Zachodniego. Jednak, żeby ta walka była efektywna, jednostki ochrony zdrowia muszą być doposażone w niezbędny sprzęt i środki ochrony osobistej. W drugiej edycji Zachodniopomorskiego Pakietu Antykryzysowego przeznaczamy na ten cel 31,5 mln zł. Zależało nam, żeby pomoc trafiła także do najmniejszych szpitali – mówi Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/walka-z-covid-19/

 

Obecnie firmy mogą dobrowolnie wykonać taki ruch, zapewniając benefit w postaci bonów żywieniowych. Podstawowa różnica polega na tym, że zwolnienie tych świadczeń ze składek może być tylko do kwoty 190 zł miesięcznie. Jest to więc zaledwie 9 zł za jeden dzień! Ten limit nie był zmieniany od 2004 roku. Przedsiębiorcy chcą finansować obiady bez konieczności opłaty podatku i składek na ZUS.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/560-zl-na-codzienne-obiady/

 

Podejdźmy do kwestii zdroworozsądkowo. Skoro przebywasz na tej stronie internetowej to jest wielce prawdopodobne, iż jesteś kibicem piłki nożnej. Nie będzie ryzykownym założeniem, jeśli uznamy, że lubisz oglądać mecze PKO Ekstraklasy i najchętniej robiłbyś to jak najczęściej. W czym więc stoi przeszkoda, skoro możesz to czynić za darmo?

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/wybierz-dobrze-przeciez-jest-pko/

 

Nie wyobrażacie sobie, jak bardzo chcielibyśmy Was ujrzeć na stale piękniejącym stadionie już w meczu z Legią Warszawa. Wiemy, że nie jesteśmy w tym odosobnieni, bo przecież wszyscy (w ogóle w to nie wątpimy) tęsknimy za atmosferą trybun. Zdrowie i wiążące się z nim bezpieczeństwo są jednak priorytetowe, więc odkładamy te plany na później. Zamiast tego proponujemy coś innego – zasiądźmy na wirtualnym obiekcie i ponownie zróbmy hałas.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/cala-pogon-na-legie/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe