Konkurs dla seniorów - Praca w czasach PRL

  • 21.10.2020, 21:29
  • Aplikuj.pl
Konkurs dla seniorów - Praca w czasach PRL

PRL, epoka coraz bardziej odległa, a mimo to ciągle żywa w pamięci wielu osób. To właśnie dla nich pojawiła świetna się okazja, żeby przypomnieć innym i sobie jak wyglądał jeden z ważnych elementów życia w tamtych czasach. Konkurs związany z pracą w PRL to szansa na zdobycie cennych nagród i podróż w czasie! https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze

Na czym on polega i jak do niego dołączyć? Wszystkie osoby powyżej 50. roku życia z województw zachodniopomorskiego i pomorskiego mogą wziąć w nim udział w każdej chwili. Jedyne co należy zrobić, to przesłać maksymalnie 3 zdjęcia w wersji cyfrowej, w miejscu swojej dawnej pracy. Do tego celu służy specjalny internetowy formularz zgłoszeniowy. W ramach ułatwienia tego zadania, zgłoszeń można dokonywać także z pomocą osób bliskich – rodziny lub opiekunów. Warto się zdecydować na udział, ponieważ przygotowano wspaniałe nagrody!

Na zwycięzców i zwyciężczynie czekają telefony komórkowe! Konkurs to też szansa na wygranie praktycznych kursów komputerowych, książek oraz przydatnych gadżetów.

Prześlij skany swoich zdjęć do 12 stycznia 2021 r. Dzięki internetowej formie przesyłania zgłoszeń cała procedura jest w pełni bezpieczna. Skorzystaj już teraz z tego formularza: https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze-zgloszenie

Aplikuj.pl

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe