POGOŃ Szczecin

  • 19.10.2020, 18:51
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Pamiętajmy, że grono pacjentów ośrodka cyklicznie rośnie, co też wiąże się z kolejnymi trudnościami. Dziś potrzeba miejsca, w którym pomoc będzie jeszcze bardziej kompleksowa, to priorytet. Trudne warunki lokalowe w obecnym miejscu funkcjonowania, czyli niewielka ilość miejsca, wysokie opłaty czynszowe czy konieczność wynajmowana dodatkowych powierzchni magazynowych mogą należeć do przeszłości.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pomoz-im-stworzyc-nowy-dom/

 

Na pytanie: "Jak ważna jest dla Ciebie tożsamość", aż 90% respondentów odpowiedziało "bardzo ważna"lub "raczej ważna". "W jakim stopniu odpowiada Ci prezentowany w mediach wizerunek klubu, któremu kibicujesz" (kształtowany przez klub) 67% respondentów udzieliło pozytywnych z perspektywy marki odpowiedzi. Warto natomiast podkreślić, że wyniki lokalne są dość zróżnicowane. Na to samo pytanie 34,8% badanych kibiców Korony Kielce odpowiedziało "raczej nie odpowiada", podczas gdy tej samej odpowiedzi udzieliło tylko 2,4% kibiców Pogoni Szczecin.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/6554-2/

 

Najlepsze argumenty zawsze odnajduje się tam, gdzie jest lista oczywistych profitów. Tutaj mamy ich zatrzęsienie. Zacznijmy od tego, że dzięki tej propozycji możecie otrzymać spersonalizowaną kartę płatniczą w granatowo-bordowych barwach. To nie tylko atrakcyjny środek płatniczy, ale też wizualna petarda. Noś się dumnie z DUMĄ Pomorza i reprezentuj klub od najlepszej możliwej strony.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/mlodzi-na-start-jest-dla-was-opcja/

 

Zewsząd płyną informacje, iż krwi w Polsce jest za mało, dlatego mocno zachęcamy do aktywnego udziału. Kibice Dumy Pomorza wielokrotnie udowodniali, że zawsze można na nich liczyć, więc wierzymy, że tym razem będzie podobnie. Cel? 70 litrów na 70-lecie! Dotychczas, biorąc pod uwagę wszystkie pobory zorganizowane przez naszego partnera, udało się zebrać ponad 60 litrów krwi.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/wszyscy-do-portu-jestesmy-potrzebni/

 

Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych otrzymało wstępny projekt ustawy, która zawiera nowe zasady definiujące pracę zdalną. Ma ona zostać wprowadzona do prawa pracy przepisami specustaw COVID-19.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/praca-zdalna-nowe-warunki/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe