Graduacja 2020 w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Gryficach

  • 18.10.2020, 19:54
  • red.
Graduacja 2020 w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Gryficach
Zupełnie inaczej niż to było w poprzednich latach, w piątek 16 października w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Gryficach odbyła się graduacja tegorocznych absolwentów uczelni. Tradycyjnie graduacja odbywała się w trakcie uroczystości inauguracji nowego roku akademickiego. Ze względu na obowiązujące ograniczenia sanitarne uroczystości trzeba było rozdzielić i inauguracja nowego roku odbyła się w sobotę 17 października.

Zakończenie studiów i odbiór dyplomu to zawsze ważne przeżycie w życiu człowieka i żadne sanitarne ograniczenia nie mogły tej satysfakcji zepsuć. Uroczystość poprowadził dr. Jarosław Poteralski, kończący swoją pracę jako prodziekan gryfickiego wydziału. Zabrakło jednak tradycyjnie uczestniczących gości, przedstawicieli władz samorządowych i przyjaciół uczelni.

Pani rektor ZPSB Aneta Zelek z powodu kwarantanny mogła uczestniczyć tyko korespondencyjnie poprzez filmowe wystąpienie do zebranych.

Dalej już było jednak bardzo uroczyście. Rozpoczęło się od wpisów do Złotej Księgi Absolwentów następnie najważniejsza chwila – odebranie z rąk dziekana wydziału prof. ZPSB dr Grażyny Maniak dyplomów ukończenia studiów i na zakończenie tradycyjny rzut biretem…

Zapraszamy do fotorelacji:

red.

Zdjęcia (46)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe