Nowe alkomaty dla Gryfickiej Policji!

  • 13.10.2020, 10:04
  • Źródło: gryfice.eu
Nowe alkomaty dla Gryfickiej Policji!

Osiem nowoczesnych urządzeń pozwalających badać poziom alkoholu w wydychanym powietrzu trafiło do Powiatowej Komendy Policji w Gryficach. Alkomaty przekazał w środę Burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł.
- Mam nadzieję, że urządzenia będą jak najlepiej służyć, wspierając gryfickich policjantów w walce o bezpieczeństwo i profilaktykę alkoholową. Przekazuję dziś na ręce komendanta gryfickiej policji insp. Krzysztof Boguszewicza osiem alkomatów iBlow,– mówił Burmistrz Gryfic, Andrzej Szczygieł. Koszt zakupu alkomatów to ponad osiem tysięcy złotych, środki pochodzą z budżetu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. – Jesteśmy wdzięczni za przekazane urządzenia, które posłużą nam przez dobrych kilka lat. Życzyłbym sobie, aby pokazywały podczas kontroli zawsze same zera – przekonywał komendant KPP w Gryficach, inspektor Krzysztof Boguszewicz.

 

Foto: Agata Młyńska

Źródło: gryfice.eu

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe