Płoty: 50 lecie pożycia małżeńskiego – medale od Prezydenta RP

  • 11.10.2020, 13:00
  • red.
Płoty: 50 lecie pożycia małżeńskiego – medale od Prezydenta RP
W środę 7 października w Sali Rycerskiej Nowego Zamku w Płotach odbyła się uroczystość uhonorowania par małżeńskich które przeżyły wspólnie 50 lat pożycia. Na wniosek Burmistrza Płotów Prezydent RP przyznał kolejnym 14 parom Gminy Płoty medale „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”.

Medale w imieniu prezydenta wręczył Burmistrz Płotów Radosław Mackiewicz któremu towarzyszyli zastępca burmistrza Edyta Podgórska, sekretarz gminy Elżbieta Ziółkowska – obok życzeń dalszego wspólnego życia w szczęściu, zdrowiu i pomyślności każda para otrzymała też okolicznościowy list gratulacyjny oraz wiązankę kwiatów.

Do życzeń i gratulacji przyłączyli się uczestniczący w jubileuszu Starosta Gryficki Ryszard Chmielowicz wraz z zastępcą Waldemarem Wawrzyniakiem, wręczyli parom okolicznościowe dyplomy. Udział w uroczystości zapowiedział także Poseł na Sejm Artur Łącki – niestety obowiązki sejmowe zatrzymały go w Warszawie, w tej sytuacji przesłał jubilatom listy gratulacyjne które w jego imieniu wraz z symboliczną różą a w jego imieniu wręczył Starosta Ryszard Chmielowicz.

Po dekoracji i gratulacjach wzniesiono toast oraz odśpiewano tradycyjne „Sto lat". Wraz z degustacją okolicznościowego tortu rozpoczęło się wraz z przybyłymi rodzinami spotkanie przy wspólnym poczęstunku.

Dzisiejsi jubilaci to:

- Halina i Stanisław Buiłek

- Paulina i Jerzy Cierpiał,

- Janina i Kazimierz Czyżewscy,

- Maria i Ryszard Jurkiewicz,

- Anna i Zdzisław Kanczurscy,

- Władysława i Władysław Kurczak,

- Ewa i Antoni Kurowscy,

- Halina i Antoni Pawelec,

- Grażyna i Jan Perlińscy,

- Marianna i Mieczysław Poździk,

- Elżbieta i Mieczysław Sołowscy,

- Krystyna i Tadeusz Stańczak,

- Anna i Michał Szeremeta,

- Irena i Mieczysław Łuczak.

Wszystkim jubilatom życzymy jeszcze wielu lat w zdrowiu i pomyślności na wspólnej drodze życia.

red.

Zdjęcia (68)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe