POGOŃ Szczecin

  • 12.10.2020, 19:55
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Ekspozycja przedsiębiorstw zyska nową jakość. O efektowniejszą prezentację zadbają tablice przy płycie głównej, balony, banery, billboardy oraz windery, czyli skrzydła reklamowe. Wolne przestrzenie zostaną tak zagospodarowane, aby nasi partnerzy mieli pełne przekonanie, iż ich oferta dociera do wielu tysięcy osób. Zarówno kibiców na stadionie, jak i tych, którzy śledzą wydarzenia sportowe poprzez relacje telewizyjne. Nie bez znaczenia jest także fakt, że ekskluzywna, vipowska część obiektu będzie sprzyjała organizacji ważnych momentów dla osób ze środowiska Dumy Pomorza.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/z-pomyslem-na-siebie/

 

Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Młodzieży pod koniec 2018 roku rozpoczęło pracę nad ideą, która dziś zaczyna przynosić coraz wyraźniejsze owoce. Nowy dom przestaje być już tylko marzeniem. Wciąż potrzeba jednak sporej determinacji, a także zaangażowania wielu środowisk, aby ziścić bardzo poważne plany.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pomoz-im-stworzyc-nowy-dom/

 

Ostatnia kolejka PKO Ekstraklasy również została mocno poszatkowana. W efekcie znów kilka meczów się nie odbyło, więc wyniki naszej rywalizacji są niepełne.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/kolejka-w-strzepach/

 

Nowa usługa wjeżdża z impetem do Follow me! Wszystko w związku z uruchomieniem lotniska Berlin Brandenburg. BERBUS to rozwiązanie oparte na zasadzie współdzielenia przejazdów.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/berbus-i-jedziesz-spokojnie/

 

Co istotne, jest to zasadne, jeśli na miejsce likwidowanego stanowiska nie pojawia się nowe, o bardzo podobnym charakterze. To nie wszystko. Aby kasacja stanowiskowa nie była uznana za pozorną, nie można też przekazać obowiązków zwolnionej osobie innym pracownikom. Tyczy się to również tych, którzy pracują na zleceniu lub umowie o dzieło.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/likwidacja-stanowiska-a-prawa-pracownika/

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe