Praca zmianowa w ZUW

  • 12.10.2020, 19:31
  • Centrum Prasowe Wojewody Zachodniopomorskiego
Praca zmianowa w ZUW
Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie, w związku z dwoma potwierdzonymi przypadkami COVID-19 wśród pracowników, przechodzi na pracę zmianową. Zasady obsługi klientów pozostają bez zmian.

Urzędnicy ZUW dziś rozpoczęli pracę w trybie zmianowym – połowa pracuje na miejscu w urzędzie, a druga połowa – zdalnie. Ma to ograniczyć transmisję koronawirusa i jednocześnie zapewnić ciągłość pracy urzędu. Dla klientów ZUW bez zmian pozostają zasady obsługi, opisane na naszej stronie: https://www.szczecin.uw.gov.pl/?type=article&action=view&id=1

 

- Wiele spraw można załatwić online. W sytuacji, gdy jest to niemożliwe, należy umawiać się na wizytę w urzędzie za pomocą kalendarza rezerwacji lub telefonicznie, pod numerami dostępnymi na stronie – mówi Anna Kołek, dyrektor generalna ZUW – Zamówiliśmy też specjalną urnę na dokumenty – w przyszłym tygodniu zostanie wystawiona przy wejściu do urzędu, tam będzie można wrzucać korespondencję skierowaną do urzędu.

 

Centrum Prasowe Wojewody Zachodniopomorskiego

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe