POGOŃ Szczecin

  • 06.10.2020, 22:52
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Nowa promocja tej propozycji niesie za sobą voucher na 6-miesięczny dostęp do kanałów sportowych lub filmowych w serwisie Canal+ telewizja przez Internet. Jesteś zainteresowany? To dobrze, bo bardzo Ci się to opłaca!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pko-zawsze-ok/

 

Jesteśmy najbardziej zasłużoną i największą marką sportową Pomorza Zachodniego. Te słowa nie są jednak laurką wręczoną sobie, lecz powodem, dla którego cały czas chcemy rosnąć w siłę. To motywacja i poczucie, że Duma Pomorza powinna nieustanie dążyć do jak najszerszego rozwoju. Mamy poczucie, że ten potencjał krok po kroku podlega transformacji.

 

https://pogonszczecin.pl/newsy/20201001081821/z-pomyslem-na-siebie

 

Według Kodeksu pracy pora nocna to 8 godzin pomiędzy godzinami 21:00 a 7:00. Jeśli pracownik wykonuje swoje czynności zawodowe w tym okresie, to należy mu się dodatek do wynagrodzenia. Obowiązkowo winien otrzymać za każdą godzinę pracy w nocy kwotę w wysokości 20% stawki godzinowej, obliczonej z minimalnego wynagrodzenia za pracę obowiązującego w danym roku.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/6487-2/

 

W związku z dużą liczbą pozytywnych wyników testów na obecność wirusa SARS-CoV-2 piłkarze, przedstawiciele sztabu i administracji Dumy Pomorza znajdują się obecnie w izolacji domowej. Dzięki uprzejmości Calypso Fitness Club Szczecin zawodnicy mogą tam czynnie przygotowywać się do dalszej części sezonu.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/calypso-pomoc-na-czas-kwarantanny/

 

Na tym jednak nie mówimy „finito"! Jest opcja, w której otrzymasz 50 zł do sklepu internetowego Pogoni Szczecin. Zainteresowany? To dobrze, bo w naszych zasobach jest wiele rzeczy, które z miejsca winny zainteresować kibica Dumy Pomorza. Chcesz koszulkę z kolekcji „Kwiat Pogoni"? Marzy Ci się nowa meczówka? Planujesz zrobić sowity zapas naszego paprykarza szczecińskiego? A może myślisz o zakupie portowej pościeli? Nie dość, że nie ma problemu, to jeszcze 50 zł może zostać w twojej kieszeni!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/granicom-mowimy-nie/

 

Czy trasy rowerowe są bezpieczne? Zdecydowanie coraz bardziej! Właśnie testowane są rozwiązania, które mogą mieć znaczący wpływ na poprawę tej materii. Na szlakach naszego województwa pojawiły się linie krawędziowe, a także świecące znaczniki.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/bezpieczniej-na-drodze/

 

Dwa odwołane mecze ostatniej kolejki PKO Ekstraklasy mocno wpłynęły na losy naszych biznesowych drużyn. Odpadły nam w typowaniach cztery zespoły, wśród których, biorąc pod uwagę wszystkie zespoły ligi, najchętniej dobieraliśmy graczy do teamów. Tym samym wszyscy zdobyliśmy relatywnie mało punktów.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/poszarpana-kolejka/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe