Nowe obiekty przy II LO w Nowogardzie

  • 03.10.2020, 23:45
  • red.
Nowe obiekty przy II LO w Nowogardzie
W środę 1 października burmistrz Robert Czapla w obecności radnego Stanisława Saniuka, przedstawicielki wydziału Inwestycji i Remontów Agnieszki Zalewskiej oraz dyrektora II LO Leszka Beceli dokonał odbioru inwestycji obejmującej budowę chodnika oraz bieżni trój torowej i skoczni w sąsiedztwie „ORLIKA” przy II LO w Nowogardzie.

W ramach inwestycji wartej blisko 224 tys. zł wykonano profesjonalną bieżnię i skocznię z nawierzchnią tartanową, 100 metrów chodnika z kostki brukowej, wykonano porządne i estetyczne ogrodzenie obiektu przy torze ustawiono ławki wykonano też schody umożliwiające korzystanie z tylnego wyjścia ze szkoły.

Dyrektor szkoły Leszek Becela nie ukrywał zadowolenia z inwestycji, która nie tylko ułatwia korzystanie z obiektów szkoły, ale też wprowadza wiele nowych możliwości do organizowania zajęć wychowania fizycznego.

Burmistrz podkreślił bardzo dobrą jakość prac wykonanych przez firmę JUL DOM Przemysław Mazurkiewicz – wykonawcy bieżni oraz ADN Dominik Ajs, wykonawcy robót budowlanych.

red.

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe