„Mych przyjaciół zaproszę …..” - koncert pełen wspomnień

  • 29.09.2020, 21:46
  • TOK
„Mych przyjaciół zaproszę …..” - koncert pełen wspomnień

W sobotnie popołudnie w Trzebiatowskim Ośrodku Kultury odbył się koncert Mariusza Ściesińskiego z towarzyszeniem muzycznych przyjaciół Mariusza Morwy Salkowskiego  i Krzysztofa Malickiego.
Muzycy zaprosili w muzyczną podróż, która prowadziła od autorskich utworów Mariusza Ściesińskiego poprzez przepiękne ballady, szanty oraz piosenki żeglarskie Bułata Okudżawy, Jaromira Nohavicy, Janusza Sikorskiego. Nie zabrakło również utworów Jurka Porębskiego, Andrzeja Koryckiego czy Przemysława Mordalskiego - przyjaciół którzy przez wiele lat związani byli z Festiwalem Muzyki Morskiej SŁONA WODA. Atmosfera koncertu, utwory pełne nostalgii i wrażliwości, a także bluesowego oraz rockandrollowego rytmu zachęcały do śpiewania  razem z muzykami.

TOK

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe