POGOŃ Szczecin

  • 28.09.2020, 21:38
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Nowa promocja tej propozycji niesie za sobą voucher na 6-miesięczny dostęp do kanałów sportowych lub filmowych w serwisie Canal+ telewizja przez Internet, dostępnych na stronie https://www.canalplus.com/pl

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pko-konto-za-zero-nadal-zyskuje/

 

Wspólne projekty i różnorakie inicjatywy nieprzerwanie zbliżały nas do siebie i czyniły tę kooperację wyjątkowo owocną. Czas, kiedy idziemy razem ramię w ramię jest też cenną lekcją lojalności i solidarności.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/miasto-szczecin-zawsze-z-nami/

 

Dobrowolnemu badaniu mogą się poddać kobiety w przedziale 18-59 lat i mężczyźni w przedziale 18-64 lata. Według założeń, to osoby najbardziej narażone na infekcje, ze względu na wykonywanie obowiązków zawodowych, wzmożone kontakty międzyludzkie oraz częstą mobilność. Testy winny być dostępne tej jesieni.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/urzad-marszalkowski-z-programem-monitorowania-koronawirusa/

 

Dlaczego to takie ważne? Czasy są trudne, a koronawirus nieustannie miesza w planach wielu przedsiębiorców. Dlatego tak istotne jest, aby cały czas wspierać sąsiadów i ich biznesy, odwiedzać ulubione lokale, a także czynić wszystko, aby polskie przedsiębiorstwa nadal współistniały na naszym rynku. To właśnie one płacą podatki, które są pożytkowane na kwestie, które są naszą codziennością. Szkoły, służba zdrowia czy emerytury. To nasza wzajemna odpowiedzialność!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/6475-2/

 

– W tym roku odbywa się już dwudziesta edycja tego wydarzenia. W całej Europie odbędą się piłkarskie turnieje Olimpiad Specjalnych, wszyscy związani z profesjonalną piłką podkreślają w tym czasie wkład i zaangażowanie, jakie wnoszą w sport piłkarze i piłkarki z niepełnosprawnością intelektualną. Także w Polsce planowanych jest wiele wydarzeń – powiedziała Joanna Styczeń-Lasocka, Dyrektor Generalna Olimpiad Specjalnych Polska.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/olimpiady-specjalne-polska-i-pko-bank-polski-ekstraklasa-graja-razem/

 

Stopniowo wdrażamy się w rozgrywki PKO Ekstraklasy. Wszystkie drużyny robią postępy, co też skutkuje tym, że rywalizacja robi się coraz gorętsza. Jedno tylko pozostaje niezmienne – zwycięzca z ubiegłego sezonu w tym roku również rozdaje karty.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/lider-dalej-swoje/

 

W czasie obowiązywania stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii, które zostało ogłoszone z powodu koronawirusa, pracodawca może udzielić pracownikowi, w terminie przez siebie wskazanym, bez uzyskania zgody pracownika i z pominięciem planu urlopów, urlopu wypoczynkowego niewykorzystanego przez pracownika w poprzednich latach kalendarzowych, w wymiarze do 30 dni urlopu. Pracobiorca ma obowiązek z tego skorzystać.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/wykorzystales-juz-urlop-za-ubiegly-rok/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe