1300 przyłbic dla szkół, szpitali i urzędów

  • 26.09.2020, 22:13
  • Wodociągi Zachodniopomorskie Sp. z o.o. w Goleniowie
1300 przyłbic dla szkół, szpitali i urzędów
Ponad 1300 przyłbic wyprodukowała Politechnika Koszalińska we współpracy z przedsiębiorcami z Powiatu Goleniowskiego.

Przyłbice trafiły do szkół, szpitali oraz urzędów od Barlinka do Gryfic. - W marcu nikt nie wiedział, że kilka próśb o wsparcie zmieni się w ruch społeczny przedsiębiorców. Właściciele firm pomagali w różny sposób, a także zebraliśmy na zakup drukarki dla Centrum 3D przy Politechnice Koszalińskiej - mówi Damian Simiński, dyrektor w Wodociągach Zachodniopomorskich w Goleniowie.

- Druk przyłbic i nie tylko był możliwy dzięki wsparciu ludzi dobrej woli, którzy przekazywali materiał na druk. Nie udałoby się to bez zaangażowania kadry i studentów z Politechniki Koszalińskiej - mówi profesor Tomasz Królikowski z Politechniki Koszalińskiej.

- Potrzeba sytuacji związanej z zagrożeniem COVID 19 pokazał, że współpraca przedsiębiorców i uczelni jest możliwa i do zrobienia w szybkim tempie. Mam nadzieję, że z tego wzoru będą korzystać inni - dodaje Łukasz Szeląg, rzecznik prasowy Wodociągów Zachodniopomorskich.
 

Na zdjęciu Damian Simiński, społecznik, i prof. Tomasz Królikowski

Wodociągi Zachodniopomorskie Sp. z o.o. w Goleniowie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe