Kolejny sukces Wojtka Reja

• 22.09.2020, 13:06
  • red.
Niedawno informowaliśmy, że nasz mistrz strzelectwa długodystansowego na zawodach LongRangeEuropeanChampionships Drawsko Pomorskie 2020 wywalczył tytuł Mistrza Europy a już kolejny sukces tym razem w zawodach Long Shot 2020.

MIĘDZYNARODOWE ZAWODY W STRZELANIU DŁUGODYSTANSOWYM LONG SHOT 2020 to największe zawody w strzelectwie długodystansowym. Rozgrywane na obiektach wojskowych OSPWL Wędrzyn koło Gorzowa Wlkp. zgromadziły na starcie koło 400 zawodników z całej Europy.

W tym roku poprawiłem ubiegłoroczny wynik i zająłem 1 miejsce w karabinie open na dystansach 100, 200 i 300 m. „melduje” Wojciech Rej.

Ponadto w startowałem w kategorii TACTICAL Standard. Na 170 zawodników w tej kategorii zająłem 7 miejsce, co uważam za swój osobisty sukces.

Poprawiłem swoją lokatę w stosunku do Mistrzostw Europy na których byłem 19.

Wojciech Rej jest mieszkańcem Truskolasu, a zawodowo prowadzi renomowany serwis komputerowy w Gryficach.