Wyprawa w poszukiwaniu grzybów

  • 22.09.2020, 11:59
  • www.gryfice.pl
Wyprawa w poszukiwaniu grzybów
Tradycyjnie jak co roku członkowie Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów wyruszyli na wspólną wyprawę w poszukiwaniu grzybów.

Tym razem wybrali lasy położone w gminie Rewal w miejscowości Pogorzelica. Dzięki uprzejmości Nadleśniczego Nadleśnictwa Gryfice Pana Wojciecha Pietrzaka poczęstunek i spotkanie integracyjne odbyło się w Ośrodku Wypoczynkowym ,,Bażyna”.

Na zaproszenie Przewodniczącej Związku Pani Ani Tchorowskiej w grzybobraniu wzięli udział: Poseł na Sejm RP Artur Łącki, Starosta Ryszard Chmielowicz, Wicestarosta Waldemar Wawrzyniak, Członek Zarządu Łukasz Czyrny, Przewodnicząca Rady Powiatu Gryfickiego Agnieszka Mackojć wraz z Wiceprzewodniczącym Grzegorzem Szafrańskim, Wiceburmistrz Gryfic Marzena Domaradzka, Przewodniczący Rady Gminy Tomasz Kaszlej oraz pozostali zaproszeni goście.

Po powrocie z lasu seniorzy mogli pochwalić się zebranymi okazami, natomiast najbogatsze zbiory zostały nagrodzone przez Posła na Sejm RP Artura Łąckiego i Starostę Ryszarda Chmielowicza. Zabawę uświetniła Pani Małgorzata Burak, która specjalnie na tą okoliczność przygotowała liczne konkursy oraz Pan Kazimierz Herbut odpowiedzialny za oprawę muzyczną.

Nad prawidłowym przebiegiem grzybobrania czuwała Małgosia Głoćko z Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Gryficach.

www.gryfice.pl

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe