POGOŃ Szczecin

  • 21.09.2020, 11:51
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Jest prawdopodobne, że w momencie tworzenia tej wiadomości ktoś z Was kupuje kolejny paprykarz. Możliwe nawet, że nie czyni to jedna osoba, lecz większe grono. Skąd ten optymizm? Prosto od Was! Bijecie rekordy związane z portowym przysmakiem.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/ponad-50-tys-sprzedanych-paprykarzy/

 

Ależ my tam mamy tłoczno na czołowych lokatach. Za nami trzecia kolejka PKO Ekstraklasy i zarazem naszej zabawy w Oficjalnej Fantasy Ekstraklasie. Doszło do kolejnych przetasowań w tabeli i dzieje się niezwykle wiele. I dobrze, uwielbiamy to!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/tloczno-w-tabeli/

 

Zewsząd płyną informacje, iż krwi w Polsce jest za mało, dlatego mocno zachęcamy do aktywnego udziału. Kibice Dumy Pomorza wielokrotnie udowodnili, że zawsze można na nich liczyć, więc wierzymy, że tym razem będzie podobnie!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/twoja-krew-moze-uratowac-zycie/

 

Zaloguj się na swoim koncie i potwierdź chęć udziału w akcji klikając: WEŹ UDZIAŁ. Do końca 20 września wrzuć na swój kupon minimum trzy zdarzenia, w tym przynajmniej jedno esportowe, z minimalnym kursem kuponu wynoszącym 1.85.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/bonus-od-sts/

 

Tym samym wzrośnie ono o 200 złotych. Minimalna stawka godzinowa dla określonych umów cywilnoprawnych wyniesie 18,30 zł. To takie same stawki, jakie wcześniej rząd zaproponował Radzie Dialogu Społecznego.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/6431-2/

 

To kompozycja, która wyjątkowo dobrze prezentuje się nie tylko na zdjęciu, ale i na talerzu. Portowy paprykarz szczeciński na chlebie sPortowców od Asprodu to pyszność nad pysznościami.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/idealne-polaczenie/

 

Szczecińskie Podzamcze jest coraz piękniejsze. Ku naszej satysfakcji swój wkład w ten stale postępujący proces ma również nasz partner, czyli firma STr sp. z o.o. Spółka jest inwestorem urokliwej nieruchomości przy ulicy Wielkiej Odrzańskiej. Wszystko wskazuje na to, że w pierwszej połowie 2021 roku kamienice z widokiem na Odrę oraz Bulwary powinny zostać oddane „pod klucz".

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/prestiz-nowoczesnosc-historia-czas-na-wielka-odrzanska-invest/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe