Oficjalne otwarcie nowego boiska w Nowogardzie

  • 15.09.2020, 14:07
  • red.
Oficjalne otwarcie nowego boiska w Nowogardzie
W sobotę 12 września burmistrz Robert Czapla dokonał oficjalnego otwarcia nowego pełnowymiarowego boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią się na stadionie miejskim w Nowogardzie. Boisko ze sztuczną nawierzchnią, odwodnione, oświetlone i certyfikowane wykonane kosztem ok. 2,5 miliona złotych zostało przekazane w użytkowanie klubowi LKS „Pomorzanin”.

Na uroczystość dotarło wielu znakomitych gości, w tym Poseł na sejm RP Dariusz Wieczorek, radny sejmiku województwa zachodniopomorskiego Adam Fedeńczak, Prezes Zachodniopomorskiej Rady Olimpijskiej Stanisław Kopeć, wiceprezes PZPN Jan Bednarek wraz z byłym reprezentantem polski i selekcjonerem reprezentacji Pawłem Janasem, Stefanem Majewskim oraz Henrykiem Wawrowskim, wicestarosta powiatu goleniowskiego Tomasz Kulinicz, samorządowcy, radni powiatowi i gminni, dyrektorzy szkół, zaproszeni goście i kibice. Wśród gości nie zabrakło nowogardzkich sportowców ze znanymi medalistami Igrzysk Olimpijskich.

W części oficjalnej po symbolicznym przecięciu wstęgi odbyło się przekazanie podziękowań i gratulacji wraz z wręczeniem upominków dla osób dzięki których zaangażowaniu udało się doprowadzić do realizacji tej ważnej dla nowogardzkich sportowców inwestycji.

Wręczono też odznaczenia nadane przez PZPN i OZPN zasłużonym nowogardzkim działaczom piłkarskim.

Przygotowano też wiele atrakcji towarzyszących zarówno dla dorosłych jak i najmłodszych uczestników.

Ukoronowaniem uroczystości był mecz inaugurujący sportowe użytkowanie nowego boiska między Pomorzaninem Nowogard i zespołem Stali Stocznia ze Szczecina.

Pierwszego symbolicznego konięcia piłki dokonał burmistrz Nowogardu Robert Czapla.

Zapraszam do fotorelacji:

red.

Zdjęcia (89)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe