Na emeryturę odchodzi dwóch wieloletnich pracowników

  • 02.09.2020, 09:43
  • red.
Na emeryturę odchodzi dwóch wieloletnich pracowników
W poniedziałek 31 sierpnia – ze względu na ograniczenia sanitarne związane z ogłoszoną w kraju epidemią w Sali gimnastycznej SP nr 2 - obradowała XXIV Sesja Rady Miejskiej w Płotach.

Po przyjęciu porządku obrad i przedstawieniu przez Burmistrza i Przewodniczącą Rady Miejskiej informacji z prac między sesjami w porządku brad znalazł się niecodziennie pojawiający się punkt obrad. Pożegnano dwoje wieloletnich pracowników Urzędu Miejskiego. Pani Elżbieta Charkiewicz – z Urzędem w Płotach związana od czerwca 1973 roku i pan Franciszek Gródecki – pracę w płotowskim samorządzie rozpoczął 01.07.1976 r - po tych wielu latach pracy odchodzą na zasłużoną emeryturę. W trakcie sesji powitano też oficjalnie panią Małgorzatę Gołąb, powołaną na stanowisko Skarbnika Gminy Płoty.

W dalszej części obrad radni przyjęli informację o przygotowaniu placówek oświatowych do rozpoczęcia nowego roku szkolnego, regulamin utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Płoty oraz pakiet uchwał dotyczących gospodarki gminnymi nieruchomościami.

 

Małgorzata Gołąb – z dniem 1 września obejmuje stanowisko skarbnika Gminy Płoty.

Poprosiliśmy panią skarbnik o kilka refleksji w obliczu nowego wyzwania zawodowego.

Moje doświadczenie w finansach samorządowych to 15 lat na stanowisku inspektora ds. budżetu w Urzędzie Miejskim w Gryficach.

Ze specyfiką finansów w Urzędzie w Płotach już się wstępnie zapoznałam, ale oczywiście potrzebuję trochę czasu na pełne wdrożenie się w tę pracę i postaram się to zrobić możliwie szybko.

Praca na takim stanowisku to niewątpliwie wyzwania zawodowe, ale jestem przekonana, że sobie poradzę. Mam też nadzieję, że współpracownicy przyjmą mnie życzliwie bo chcę pracować dla gminy Płoty tak dobrze jak tylko będę potrafiła a 15 lat pracy w samorządowych finansach to istotny argument.

red.

Zdjęcia (30)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe