Górzyca: Festiwal latawców po raz drugi

  • 01.09.2020, 08:45
  • red.
Górzyca: Festiwal latawców po raz drugi
W sobotę w Górzycy odbyła się druga edycja Festiwalu Latawców. Impreza zorganizowana przez stowarzyszenie "Z Pomysłem" przy współpracy Koła Gospodyń Wiejskich i Sołectwa Górzyca zgromadziła liczną rzeszę mieszkańców Górzycy i okolicznych miejscowości. Patronatem imprezę objęło Starostwo Gryfice które wsparło też festiwal finansowo.

W programie nie mogło zabraknąć konkursu na najładniejszy latawiec w którym nagrodami były oczywiście… profesjonalne latawce.

Festiwal latawców nie samymi latawcami żyje, to wspaniała impreza, piknik na świeżym powietrzu z oferta dla zarówno najmłodszych jak i tych starszych uczestników.

Dla najmłodszych Sołectwo Górzyca zapewniło dmuchańce i zabawy z nagrodami. Była oferta kulinarna, smaczna grochówka oraz kiełbaski z rusztu słodkie wypieki i wiele innych smakołyków.

W związku z niepewną sytuacją związaną z ograniczeniami sanitarnymi nie odbyły się w tym roku warsztaty budowy latawców ale dało się zauważyć, że wielu uczestników skorzystało z takich warsztatów na ubiegłorocznej imprezie i pojawiły się całkiem ciekawe konstrukcje.

Duże zainteresowanie i zadowolenie uczestników zmotywowały organizatorów do zapowiedzi, że w przyszłym roku zorganizują kolejną edycję festiwalu. A nowych pomysłów można zacząć szukać już dziś.

Na wieczór przygotowano też zaproszenie do zabawy tanecznej pod chmurką – już tylko dla dorosłych.  

red.

Zdjęcia (35)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe