POGOŃ Szczecin

  • 15.09.2020, 15:05
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Dużo dzieje się u naszego partnera. Wśród rozlicznych działań można wyróżnić zarówno te, które niosą ze sobą wsparcie dla innych instytucji, ale również ruchy mające wspierać codzienną pracę Portu.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/w-porcie-bardzo-intensywnie/

 

Dwa lata temu ulice Szczecina nagle zyskały na nowym kolorycie. Ponad dwadzieścia samochodów z granatowo-bordowymi pasami i innymi symbolami nawiązującymi do Pogoni Szczecin zaczęło regularnie przemieszczać się po naszym mieście. Kierowcami aut byli piłkarze Dumy Pomorza. Tym samym nasi zawodnicy stali się jeszcze bardziej zauważalni niż wcześniej, a ich integracja z kibicami pełniejsza. Teraz nadszedł czas pożegnań z pojazdami, ale te świetne samochody mogą trafić w Wasze ręce.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/aygo-moga-byc-wasze-2/

 

Marsz-o-bieg dla Hospicjum jest imprezą dla każdego, nie wymaga superkondycji i specjalnego sprzętu, wystarczą chęci włączenia się do pomocy pacjentom Fundacji Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych, którą od lat wspiera nasz klub. Zebrane środki zostaną przekazane właśnie na rzecz fundacji. Aby wspomóc hospicjum należy wykupić numer startowy. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/wez-udzial-w-marsz-o-biegu-dla-hospicjum/

 

Zacznijmy od tego, że pracodawca winien zadbać o wprowadzenie w przedsiębiorstwie regulaminu pracy zdalnej. Ten dokument powinien określać podstawowe zasady wykonywania pracy zdalnej. To ważne, gdyż muszą się tam znaleźć takie informacje, jak choćby konkretne godziny, w których pracownik wykonuje swoje obowiązki i jak przebiega dwustronna komunikacja pomiędzy pracobiorcą a przełożonym.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/jak-wypowiedziec-umowe-pracobiorcy-zdalnemu/

 

Zadanie jest realizowane na podstawie uzgodnień ze służbami miejskimi. M.in. z Komendą Miejską Policji, Strażą Pożarną, Zarządem Dróg i Transportu Miejskiego oraz Wydziałem Gospodarki Komunalnej. Efektem tych konsultacji jest stworzenie mapy miejsc, w których winny być zainstalowane kamery.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/monitoring-miejski-w-szczecinie/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe