POGOŃ Szczecin

  • 07.09.2020, 15:07
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Wróciliśmy! Nowy sezon oznacza w naszym przypadku kolejne mierzenie się w rywalizacji partnerów Dumy Pomorza w Oficjalnej Fantasy Ekstraklasie. W ubiegłej edycji wygrała EPA OMNIA, tuż przed Pogoń Szczecin BC, ale do samego końca kilka drużyn mocno walczyło o końcowy sukces.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/follow-me-z-genialnym-startem/

 

Szczecińskie Podzamcze jest coraz piękniejsze. Ku naszej satysfakcji swój wkład w ten stale postępujący proces ma również nasz partner, czyli firma STr sp. z o.o. Spółka jest inwestorem urokliwej nieruchomości przy ulicy Wielkiej Odrzańskiej. Wszystko wskazuje na to, że w pierwszej połowie 2021 roku kamienice z widokiem na Odrę oraz Bulwary powinny zostać oddane „pod klucz".

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/prestiz-nowoczesnosc-historia-czas-na-wielka-odrzanska-invest/

 

Z wielką przyjemnością witamy firmę Elektro-BUD na pokładzie granatowo-bordowej załogi. Umowa pomiędzy nami to zwiastun kolejnych udogodnień dla klubu. Nasz partner swoją ofertą obejmie m.in. działania związane z wykonaniem instalacji elektrycznej oraz oświetleniowej przy boisku w Kołbaskowie oraz na nowo powstającym Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/kolejny-krok-naprzod/

 

Serdecznie witamy na pokładzie Dumy Pomorza firmę Medical Sport. W ramach porozumienia klub zostanie wyposażony przez naszego partnera w zestaw do regeneracji NormaTec Pulse.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/medical-sport-dla-portowcow/

 

Pogoń Szczecin S.A. oraz Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego zawarły umowę dotyczą promocji regionu poprzez sport.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pogon-szczecin-promuje-pomorze-zachodnie/

 

kolejny owoc udanej współpracy z Toyota Kozłowski. Ponad dwuletnia kooperacja wypełniona jest wspólnymi inicjatywami i mnogością satysfakcjonujących projektów. Aktualna akcja dotyczy przekazania 25 identycznych samochodów zawodnikom Pogoni Szczecin. Wszystkie auta mają granatowo-bordowe pasy i inne symbole nawiązujące do klubu.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/wymieniamy-na-lepszy-model/

 

Wiedzieliście, że Paprykarz szczeciński został opracowany w połowie lat 60. XX w. przez pracowników laboratorium PPDiUR Gryf ze Szczecina? Jego pierwowzorem była potrawa czop-czop, wywodząca się z Afryki. To jej smakiem zachwycili się technolodzy z polskich statków służących do połowów dalekomorskich na początku lat 60.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/legenda-w-portowym-wydaniu/

 

Spotkanie odbyło się z inicjatywy Pogoni, której zarząd chciał podziękować byłemu już Głównemu Partnerowi za lata współpracy. Oprócz uścisku dłoni, na ręce prezesa grupy przekazano pamiątkowy upominek, podsumowujący wieloletnią współpracę.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/jaroslaw-mroczek-z-wizyta-w-grupie-azoty/

 

To kolejny ważny krok dla naszego portu. Prace porządkują i uzupełnią infrastrukturę techniczną we wszystkich rejonach portu w Szczecinie i Świnoujściu. Zapewni to optymalizację zużycia nośników energii, poprawę sytuacji w zakresie ochrony środowiska i dostosowanie w tym do obowiązujących norm i przepisów. Działania obejmą sieci wodociągowe, kanalizację sanitarną, kanalizację wód opadowych, zasilanie elektroenergetyczne, sieci teletechniczne, sieć wody przeciwpożarowej oraz system odwadniania terenów.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/inwestycje-w-porcie/

 

Twój urlop może być w każdej chwili przerwany przez pracodawcę. Aby tak się stało, muszą jednak zajść konieczne ku temu powody. Wtedy też firma winna jest zwrócić ci poniesione koszty związane z planowaniem wolnych dni.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/kiedy-twoj-szef-moze-cie-odwolac-z-urlopu/

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe