Artystyczna rewelacja w Parku Japońskim na zakończenie Gryfickiego Lata Muzycznego

  • 02.09.2020, 13:18
  • red.
Artystyczna rewelacja w Parku Japońskim na zakończenie Gryfickiego Lata Muzycznego
W niedzielę 30 sierpnia tradycyjnie o godz. 17.00 rozpoczął się koncert w ramach IX edycji Gryfickiego Lata Muzycznego. Trzech tenorów Bartosz Kuczyk, Mirosław Niewiadomski i Mariusz Ruta w nowym, premierowym programie po raz kolejny oczarowali gryficką publiczność.

Przebojowe operetkowe arie  oraz standardy światowych przebojów w mistrzowskim wykonaniu znanych i lubianych w Gryficach artystów złożyły się na wyjątkowość koncertu. Na mistrzowską jakość wykonań prawdopodobnie miał też pozytywny wpływ pewien „niedosyt” scenicznych występów spowodowany stanem pandemii który spowodował odwołanie większości imprez.

Co by nie mówić, występ był rewelacyjny i gryficka publiczność dziękowała artystom owacją na stojąco. I tylko pozostaje żal, że to ostatnia muzyczna uczta tego gryfickiego lata.

Kończą się wakacje dobiegł też końca IX edycja Gryfickiego Lata Muzycznego jest to dobra okazja aby podziękować organizatorom z Gryfickiego Domu Kultury i Gminy Gryfice za umożliwienie nam tych wakacyjnych muzycznych przeżyć, w czasach kiedy pod pretekstem walki z wydumaną zarazą zamrożone został życie kulturalne i społeczne.

Uznanie należy się też dla pomysłu aby przy okazji niedzielnych koncertów dać szansę zaprezentowanie się naszym gryfickim młodym wykonawcom uczącym się gry i wokalu w Ognisku Muzycznym pod kierunkiem instruktorów Aleksandry Nieszporek i Pawła Antosiaka.

Liczymy na to, że w przyszłym roku bez żadnych perturbacji spotkamy się w Parku Japońskim na koncertach X jubileuszowego Gryfickiego Lata  Muzycznego.

red.

Zdjęcia (27)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe