"Szkolna wyprawka"!!! w biurze poselskim

  • 29.08.2020, 20:24
  • red.
"Szkolna wyprawka"!!! w biurze poselskim
Poseł Artur Łącki konsekwentnie utrzymuje żywy kontakt z wyborcami, w jego biurze poselskim zawsze jest możliwość zgłoszenia problemów załatwienia jakiejś sprawy problemy te też znajdują odzew w parlamentarnych działaniach Artura Łąckiego.

Okazuje się, że poseł dba nie tylko o aktualnych wyborców ale też tych bardzo przyszłych. U progu rozpoczęcia nowego roku szkolnego w biurze poselskim przygotowano wyprawki szkolne dla rozpoczynających szkolną naukę dzieci z terenu powiatu gryfickiego. Zainteresowanie przeszło najśmielsze oczekiwania. Przygotowane 80 wyprawek „rozeszły się” w dosłownie kilka minut. Żeby nie pozostawić zawiedzionych młodych ludzi bez wsparcia ci dla których zabrakło wyprawek dostali karteczki dzięki którym po uzupełnieniu liczby wyprawek będą je mogli odebrać w najbliższy poniedziałek. Co w paczkach? Piórnik, artykuły piśmiennicze i papiernicze, pojemnik na drugie śniadanie, kredki, kolorowe mazaki, farby, nożyczki i inne drobiazgi przydatne w szkole.

W akcji wraz z pracownikami biura zaangażował się też radny Powiatu Gryfickiego Janusz Ławruszko.

red.

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe