IV Sosnowicki Rajd na Sześciu Łapach! - zaproszenie…

  • 27.08.2020, 22:22
  • Barbara Leszczyńska
IV Sosnowicki Rajd na Sześciu Łapach! - zaproszenie…
Komunalne Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach wraz z Fundacją Psia Kość zapraszają na IV Sosnowicki Rajd na Sześciu Łapach! Rajd odbędzie się w 6 września 2020 od godziny 11:00 na terenie i w okolicach Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach.

Do pokonania będą dwie trasy do wyboru: krótsza spacerowa ok 5 km oraz dłuższa biegowa ok 10 km. Celem rajdu jest wyprowadzenie bezdomniaka na spacer i dobra zabawa. Uwieńczeniem będzie nagrodzenie zwycięzców, którzy ukończą poszczególną trasę w najkrótszym czasie oraz zaliczą wszystkie „punkty kontrolne".

 

Rajd będzie również Dniem Otwartym Schroniska. Będzie można porozmawiać z pracownikami, wolontariuszami i dowiedzieć się czegoś więcej o tym miejscu i o psach do adopcji.
 

Przewidziane jest integracyjne ognisko, pyszna zupa a na deser domowe ciasta. Więc niedzielny obiad zapewniamy. Ze względu na ekologiczny charakter imprezy prosimy o zabranie swojego kubka i miski na zupę – pomóżmy planecie zużywając mniejszą ilością plastiku.

 

Program:

Godz. 10.00 - 11.00 rejestracja i odprawa uczestników;
Godz. 11.00 starty zawodników z psami
Godz. 13.30 - 14.30 wręczenie nagród, zakończenie zawodów

 

Więcej informacji:

www.schronisko-sosnowice.pl

www.facebook.com/events/308412040268974/"

 

W razie pytań proszę o kontakt ze mną lub kierownikiem schroniska - Panem Marcinem Bednarczykiem +48 793 844 842 od pn.-pt 7:00-15:00

 

Barbara Leszczyńska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe