Nowe łódki dla młodych nowogardzkich żeglarzy

  • 24.08.2020, 09:39
  • str
Nowe łódki dla młodych nowogardzkich żeglarzy
W sobotnie, deszczowe przedpołudnie burmistrz Nowogardu odwiedził przystań żeglarską nowogardzkiego klubu "Knaga”. Jak wiadomo deszczowa pogoda żeglarzom niestraszna a okazją do odwiedzin było przekazanie do użytkowania trzech nowych i nowoczesnych łódek klasy optimist.

Łódki zakupione z inicjatywy burmistrza Roberta Czapli kosztem ponad 10 tysięcy złotych zdecydowanie pomogą młodym pasjonatom sportów wodnych w uzyskaniu pierwszych patentów. To kolejny taki zakup, wcześniej zakupiono dwie takie jednostki i to „podwoiło” stan posiadania klubu „Knaga” w ten sprzęt.

Burmistrz bardzo wspiera zarówno rekreację i wypoczynek jak i sporty wodne na nowogardzkim jeziorze. Jak już informowaliśmy wcześniej powstają kolejne atrakcje sprzętowe mające uatrakcyjnić wypoczynek nad wodą. Na żeglarskiej przystani burmistrz z wielkim zainteresowaniem zapoznał się ze stanem posiadania jak i problemami żeglarzy. Jednym z efektów tego zainteresowania będzie finansowe wsparcie wykonania betonowego slipu ułatwiającego wodowanie jednostek pływających a także już wkrótce zostanie ma zostać wyremontowany stary, mocno już wyeksploatowany pomost na terenie przystani.

str

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe