POGOŃ Szczecin

  • 17.08.2020, 14:15
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin Fot: Pogoń Szczecin
NEWSLETTER

Analogicznie jak w kwietniu tego roku znów mogliśmy liczyć na Calypso Fitness Club Szczecin. Nasz partner wypożyczył 25 rowerów, które zostały dostarczone do domów piłkarzy Pogoni Szczecin.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pomoc-od-calypso/

 

W sezonie 2020/21 będziemy mieli trzy komplety koszulek meczowych, które zostały stworzone przy współpracy z Capelli Sport. Dziś pokazujemy Wam trykot domowy. Przed nami również prezentacje pozostałych meczówek, ale ta przyjemność musi zostać trochę odwleczona w czasie. Dlaczego? Wyjaśniamy poniżej.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/te-pasiaki-to-zloto/

 

Sprzedaż rozpocznie się, gdy tylko do klubu dotrze pełne zamówienie. Zwracamy uwagę, że trykot jest dedykowany Pogoni Szczecin i produkowany według naszego autorskiego wzoru. Capelli Sport odwzorowała wszelkie elementy zaprojektowane przez klubowego graphic designera – Michała Madeja. Zależało nam na tym, by kibice otrzymali produkt, który nie będzie wzorem katalogowym, lecz na wskroś wyjątkową produkcją.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/czekamy-na-kolejne-zestawy/

 

Sport charakteryzuje się kilkoma cechami, które bezpośrednio się z nim kojarzą. To m.in. rywalizacja, poszanowanie zasad, współpraca będąca determinantem sukcesów, a także integracja wielu środowisk, łączących się we wspólnym kibicowaniu i wspieraniu.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/moja-pogon-jest-rowniez-twoja/

 

Tydzień z europejskimi pucharami to szansa na skorzystanie z ekstraoferty naszego partnera wiodącego – firmy STS.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/100-zl-od-sts/

 

W związku z pandemią koronawirusa zmienia się tryb obsługi interesantów w szczecińskim urzędzie miejskim. Już od dzisiaj funkcjonuje kalendarz wizyt, umożliwiający rezerwację konkretnego terminu na załatwienie sprawy.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/6231-2/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe