Gryfice: Kolejna akcja odkażania na terenie miasta

  • 13.08.2020, 10:40
  • red.
Gryfice: Kolejna akcja odkażania na terenie miasta
Wakacje, wzmożony ruch turystyczny i większa aktywność mieszkańców w warunkach trwającego stanu zagrożenia kornawirusem powodują, że burmistrz Gryfic zarządził kolejną akcję odkażania w miejscach publicznych w Gryficach.

W środę w późnych godzinach popołudniowych na ulicach pojawili się pracownicy specjalistycznej firmy i sukcesywnie prowadzili odkazanie na kolejnych przystankach miejskiej komunikacji zaczynając od szpitala do przystanku na nowym cmentarzu włącznie.

Na liście odkażanych obiektów a dokładniej ich otoczenia znalazły się miejskie przedszkola, tereny przy lekarskich przychodniach oraz tereny przy kościołach – czyli te wszystkie miejsca które są najczęściej odwiedzane oraz takie na których mogą pojawiać się osoby z problemami zdrowotnymi.

red.

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe