JESIENNA NOCKA W REGA ARENIE

  • 10.08.2020, 14:35
  • Rega Arena
JESIENNA NOCKA W REGA ARENIE Jesienna Nocka - Zapowiedź
Po raz pierwszy w historii tego wydarzenia, nie Zimowa, nie Letnia, a Jesienna Nocka w Rega Arenie! Wydarzenie to, tym razem nabiera wyjątkowości nie tylko ze względu na okres realizacji, ale również dlatego, że w wydarzeniu wezmą udział specjalni goście znani przez młodzież ze świata internetu, czyli DeeJayPallaside oraz Paweł Dowbusz.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Płotach zdradził już wszystkie szczegóły kolejnej nadchodzącej jesiennej wersji popularnej w gminie Płoty halowej nocki dla młodzieży. Wydarzenie odbędzie się już 26 września w Rega Arenie przy ul. Koszalińskiej 2A w Płotach z udziałem gwiazd Internetu, czyli znanym youtuberem Żiżejem, znanym bardziej pod pseudonimem DeeJayPallaside
oraz znanym influencerem i mówcą motywacyjnym Pawłem Dowbuszem. Jesienna Nocka będzie trwała całe 12 nocnych godzin, od 20:00 do 08:00 rano, podczas których nie zabraknie dla uczestników różnego rodzaju sportowo-rekreacyjnych atrakcji jak i rozrywki. W programie przewidziano m.in. grę Dwa Ognie, zawody sportowe z torem przeszkód, czy wielkie kalambury, ale także bardzo lubiane
i znane z wcześniejszych edycji akcje jak Halowa Baba Jaga Patrzy czy Mini-Playback Show, które mają już swoich wiernych fanów. Wcześniej wspomniani goście specjalni z kolei zaprezentują swoje projekty przygotowane na tę noc dla uczestników, ale także wezmą oni udział w innych częściach wydarzenia zaplanowanych przez Organizatora. Uczestnicy wydarzenia będą mogli podczas tej nocy także skorzystać z usług gastronomicznych restauracji, która znajduje się w obiekcie Rega Areny – usługi będą dostępne do późnych godzin nocnych.

Nocny maraton gier i zabaw sportowych i rozrywkowych w Rega Arenie dla młodzieży realizowany regularnie dwa razy w roku od 2018 roku, dzisiaj stał się już największym lokalnym wydarzeniem
z myślą o młodzieży organizowanym przez MGOKiS w Płotach. Ostatnia edycja - Zimowa Nocka 2020 - zgromadziła niemalże 100 uczestników.

W związku z promocją wydarzenia, ruszyła także sprzedaż biletów, które są dostępne w administracji Rega Areny do 22 września lub do momentu wykupienia wszystkich biletów, które są w cenie 30 zł. Przy odbiorze biletu, kupujący otrzyma odpowiedni wzór zgody rodzica do wypełnienia, aby dostarczyć je w dniu realizacji Jesiennej Nocki i móc w ten sposób bezproblemowo uczestniczyć w wydarzeniu. Wydarzenie jest kierowane do młodzieży w wieku od 10 do 17 lat (rocznikowo).

Rega Arena

Zdjęcia (3)

Bilety
Jesienna Nocka Plakat
Program Wydarzenia Jesienna Nocka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe