X MEMORIAŁ JANUSZA POLUBCA i II MEMORIAŁ MARCINA LABUDY ZA NAMI

  • 09.08.2020, 20:21
  • Grzegorz Ratajczyk
X MEMORIAŁ JANUSZA POLUBCA i II MEMORIAŁ MARCINA LABUDY ZA NAMI
W każdym sportowym przedsięwzięciu chodzi o dobrą zabawę w duchu fair play, tak ta impreza dzisiaj miała wyjątkowy charakter, gdyż była poświęcona wyjątkowym osobą.

Niewiarygodne, jak ten czas leci – od pomysłu do realizacji, przez dziesięć kolejnych lat maszyna organizacyjna toczy się nieprzerwanie. Ogromnie cieszy, że rywalizacja w duchu X Memoriału Janusza Polubca i II Memoriału Marcina Labudy, łącząca wysiłek i sportowe ambicje z fantastyczną towarzyską atmosferą przyciąga rokrocznie tak wielu zawodników.

Wspaniały poziom piłkarski mogli dzisiaj zobaczyć kibice zgromadzeni na Stadionie Miejskim w Płotach. Piękne akcje, zacięte pojedynki, wspaniałe bramki i parady bramkarskie. Każda drużyna pokazała się z dobrej strony prezentując wysoki kunszt piłkarski. A zagrały z nami: Reprezentacja ZZPN w Szczecinie, Sowianka Sowno, Lotnik Czarne, Gardominka Mechowo, Zieloni Wyszobór i Polonia Płoty.

Przejdźmy jednak do tego, co działo się w tym roku na Stadionie Miejskim w Płotach. W turnieju udział wzięło sześć drużyn, jednak drużyna Zielonych Wyszobór i Lotnika Czarne postanowiła wystawić jedną drużynę do Memoriału. W takim wypadku organizatorzy postanowili, ze rozgrywki będą się toczyć systemem każdy z każdym, a mecz będzie trwał 25 min. Po losowaniu przystąpiono do rozgrywek na dwóch boiskach przy bardzo wysokiej temperaturze (ponad 30 stopni). Pomimo skwaru lejącego się z nieba zawodnicy nie narzekali na warunki pogodowe i zademonstrowali bardzo wysoki poziom rozgrywanych meczy.

KOŃCOWA KLASYFIKACJA: 1. Polonia Płoty 2. Sowianka Sowno 3. Reprezentacja ZZPN w Szczecinie 4. Gardominka Mechowo 5. Lotnik Czarne / Zieloni Wyszobór

Królem Strzelców został Piotr Maksymowicz – Polonia Płoty Najlepszym Bramkarzem został Grzegorz Hnat - Reprezentacja ZZPN Najlepszym zawodnikiem został Wojciech Karcz – Sowianka Sowno

Z tego miejsca chciałbym podziękować: synowi Janusza- Patrykowi, Państwu Ewie i Arturowi Labuda wraz z rodziną, Pani V-ce Burmistrz Edycie Podgórskiej, Prezesowi ZZPN w Szczecinie Panu Jan Bednarek, Przewodniczącej Rady Pani Iwonie Taśmińskiej, przedstawicielowi ZZPN w Szczecinie Panu Julianowi Bumbul, Radnym Agnieszce Antoniak, Marcinowi Makowieckiemu, Arturowi Nabrzewskiemu i Barbarze Lewińskiej, sponsorom i wszystkim przybyłym bez których nie byłaby możliwa organizacja. Trenerom i zawodnikom - za cudowną atmosferę, walkę fair play, możliwość konfrontacji z zespołami z którymi na co dzień nie mamy okazji grać. Podziękować wszystkim osobom i instytucjom, fundatorom nagród oraz tym, którzy udzielili finansowego, technicznego i medialnego (ECHO Tygodnik Regionalny – Stanisław Razmus) oraz logistycznego wsparcia przy organizacji imprezy.

Osobne słowa podziękowania należą się wszystkim wspaniałym członkom Zarządu LKS „Polonia Płoty”, których zaangażowanie, operatywność oraz profesjonalizm zasługują na słowa uznania, a szczególne słowa podziękowania i serdeczne dziękuję kieruję do Andrzeja Hrynkiewicza i Marcina Kosa za przygotowanie poczęstunku.

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ. PREZES LKS POLONIA PŁOTY GRZEGORZ RATAJCZYK

Grzegorz Ratajczyk

Zdjęcia (59)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe