POGOŃ Szczecin

  • 10.08.2020, 16:51
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Za nami następny efekt udanej kooperacji z Toyota Kozłowski. Na mocy porozumienia zostaliśmy wyposażeni we flotę 19 samochodów – 7 Corolli Sedan, 1 Corollę TS Kombi, 4 Yarisy, 3 Toyoty ProAce, 3 ProAce City i Lexusa RX.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/nowe-auta-dla-naszego-klubu/

 

Zobaczcie wideo z odbioru aut w Pogoń TV.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/tv-samochody-od-toyota-kozlowski-odebrane/

 

Nasz paprykarz to ze względu na zainteresowanie konsumentów nieprzerwanie hit jesieni, zimy, wiosny i lata. Nadal kibice granatowo-bordowych sięgają po niego bardzo często, więc to dla nas najlepszy sygnał, że trafiliśmy w dziesiątkę w wasze preferencje smakowe.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/a-moze-by-tak-paprykarz/

 

Wieloletnia współpraca Pogoni z Asprodem to moc wspólnych inicjatyw i starannie wypracowane zaufanie, które cały czas procentuje. Działamy razem od 2012 roku i zawsze mogliśmy na siebie liczyć.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/asprod-zawsze-pelne-zaufanie/

 

Walory Linkedln dostrzegły i kluby piłkarskie, które coraz częściej decydują się na aktywniejsze zaangażowanie w tym miejscu. Pogoń Szczecin również ma tam swoje konto. Obecnie obserwuje nas 933 osoby, co jest czwartym wynikiem wśród wszystkich klubów PKO Ekstraklasy. W przypadku profili piłkarskich najczęściej pojawiające się informacje dotyczą podpisywania nowych umów, porozumień sponsorskich, ciekawych inicjatyw i kwestii okołopiłkarskich. To dobre uzupełnienie newsów związanych z funkcjonowaniem piłkarzy i naszej ligi. Śledzić nas możecie tutaj – https://www.linkedin.com/company/pogonszczecin/?viewAsMember=true

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pogon-na-linkedln/

 

Asprod zdążył już nas przyzwyczaić, że w kwestii nowych rozwiązań i kreatywnych nowinek jest często pionierem. Tak też było i tym razem! W konsekwencji powstały pierwsze w Szczecinie chlebomaty, czyli bezobsługowe automaty do zakupu pieczywa.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/chlebomaty-nowa-jakosc-w-szczecinie/

 

Według badań Gumtree.pl wraz z pojawieniem się koronowirusa aż 76% pracowników umysłowych zostało skierowanych do pracy w systemie home office. Zdecydowana większość z nich, 69%, uznała, że jest ona bardzo łatwa do zorganizowania.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/6173-2/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe