Siódma edycja Gryfickiej Dziesiątki za nami...

  • 10.08.2020, 19:35
  • red.
Siódma edycja Gryfickiej Dziesiątki za nami...
Gryficka Dziesiątka to niewątpliwie ważna wizytówka Gryfic i powiatu Gryfickiego i jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w regionie. Organizatorami biegu są Nadleśnictwo Gryfice wraz z Przychodnią Lekarzy Rodzinnych "Wysoczańscy", Sport - Time Łukasz Przybysz, PLMKS CHROBRY oraz Run Gryf Gryfice. Trzeba było spełnić wiele wymogów narzuconych przez ograniczenia sanitarne ale udało się. Tradycyjnie na gryfickich Zdrojach na leśnej trasie rekreacyjnej świetnie przygotowanej przez Nadleśnictwo Gryfice spotkali się miłośnicy biegania z całej Polski.

Upalna pogoda dawała się zawodnikom we znaki i raczej trudno było liczyć na rekordowe wyniki. Gryficka Dziesiątka to biegowe spotkanie w którym liczy się udział a spektakularne osiągnięcia to oczywiście „wisienka na torcie” każdej sportowej imprezy.

To wspaniała promocja regionu ale też promocja sportu bez patrzenia na wiek i życiowe rekordy, to także okazja do sportowego przetarcia się najmłodszych sportowców. Bieg Gryfusia – to formuła udziału w imprezie dla najmłodszych i tych trochę starszych zawodników – od przedszkolaków po nastolatki startujących w osobnych grupach ze względu na ograniczenia sanitarne.

Dystanse może nie były imponujące ale wola walki ogromna a wsparcie rodziców bezcenne…

Dla zainteresowanych wyniki imprezy znajdziemy na stronie organizatora a ja zapraszam do fotorelacji - Stanisław Razmus

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe