Kolejne atrakcje dla wypoczywających nad jeziorem w Nowogardzie

  • 06.08.2020, 08:08
  • red.
Kolejne atrakcje dla wypoczywających nad jeziorem w Nowogardzie
Rankiem 5 sierpnia na plaży przy jeziorze w Nowogardzie zjawił się burmistrz Robert Czapla wraz z zastępcą Krzysztofem Kolibskim i radnym Stanisławem Saniukiem okazją do tego spotkania było oficjalne oddanie do użytku nowej plażowej atrakcji - wodnej huśtawki i hamaka

Huśtawka i hamak ustawione są nad wodą - blisko brzegu. Dwa miejsca do bujania i solidny hamak to świetna okazja do relaksu i fajnej zabawy. Ponoć wiele osób marzy aby móc się pohuśtać i jednocześnie „poszurać” sobie nogami w wodzie.

To kolejna atrakcja dla szukających ochłody, relaksu i aktywnego wypoczynku nad nowogardzkim jeziorem. Burmistrz Czapla, zadowolony z nowego urządzenia – które sam osobiście przetestował – już zastanawia się „coby tu jeszcze nowego wypoczywającym nad jeziorem zaproponować. Kolejne pomysły już się pojawiają. Kiedy realizacja? Prawdopodobnie zobaczymy już niedługo.

Jezioro nowogardzkie to wspaniała atrakcja dla mieszkańców Nowogardu i możliwość aktywnego spędzenia czasu nad wodą która ponoć jest znacznie cieplejsza niż ta w niezbyt odległym Bałtyku. A dzięki staraniom nowogardzkiego samorządu z burmistrzem Robertem Czaplą atrakcji nie brakuje a obiekt jest zadbany i bezpieczny.

red.

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe