„JACKPOT” - zaproszenie na kolejny koncert w ogrodzie Japońskim

  • 05.08.2020, 22:44
  • Gryficki Dom Kultury
„JACKPOT”  - zaproszenie na kolejny koncert w ogrodzie Japońskim
Zapraszamy na koncert „JACKPOT” - duet Kasia Buja i Maciek Kazuba w ramach Gryfickiego Lata Muzycznego - 09.08.2020 godz. 17:00 w gryfickim Ogrodzie Japońskim.

O koncercie:

Recital autorstwa „Jackpot” to sentymentalna, acz nie pozbawiona dobrego humoru, podróż do świata, w którym muzykę pisali prawdziwi kompozytorzy, a teksty wielcy poeci. Wśród wykonywanych utworów znajdziemy między innymi piosenki Hanny Banaszak, Ewy Bem, Krystyny Prońko, Andrzeja Zauchy, Kabaretu Starszych Panów i Grażyny Łobaszewskiej oraz piosenki autorskie.

Wystąpią:

Katarzyna Buja Kazuba - wokal

Maciej Kazuba - gitara elektroklasyczna, elektryczna

 

Podczas niedzielnego koncertu (09. sierpnia), w ramach "Letniej Akademii" będziemy gościć Susanne Moison, którą już mieliśmy okazję poznać w 2018r. w Muzeum i Galerii "Brama" podczas autorskiej wystawy malarskiej "Podróże do natury". Susanne od młodzieńczych lat dużo malowała, później swoje zainteresowania poszerzyła o muzykę jazzową. Jej życiowe motto "radość w malowaniu, spontaniczność i kreatywność" realizuje w codziennym życiu, spełniając się artystycznie. Tym razem zadebiutuje w Ogrodzie Japońskim jako wokalistka, w której wykonaniu, przy akompaniamencie Pawła Antosiaka instruktora muzyki GDK, usłyszymy trzy standardy muzyki popularnej i jazzowej; "Autumn Leaves" - Jonny Mercer , "Lullaby of Birdland" - George Shearing, oraz "I Can't give you everything but love" - Dorothy Fields.

Gryficki Dom Kultury

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe