Nowe miejsce spotkań i integracji przy MOS w Waniorowie dzięki Fundacji Orlen

  • 06.08.2020, 21:50
  • „MOS Waniorowo
Nowe miejsce spotkań i integracji przy MOS w Waniorowie dzięki Fundacji Orlen
Dzięki finansowaniu z Fundacji Orlen, w ramach programu „Moje miejsce na Ziemi” udało się stworzyć miejsce, w którym lokalna społeczność oraz wychowankowie będą mogli spotykać się przy okazji różnych wydarzeń i imprez okolicznościowych. Na terenie ośrodka znajduje się park a nowa altana umożliwi prowadzenie na świeżym powietrzu działań sprzyjających integracji i przeciwdziałaniu wykluczeniu społecznemu.

Oprócz altany w ramach projektu „MOS Waniorowo – Miejscem Otwartych Spotkań” udało się również zorganizować ciekawe warsztaty i spotkania integracyjne zarówno dla wychowanków, jak i dla mieszkańców.
Takie miejsce w miejscowości Waniorowo było potrzebne, gdyż umożliwi lepsze i bardziej aktywne spędzenie czasu wolnego. Nasza inicjatywa jest wkładem do budowania potencjału społeczności lokalnej oraz umożliwi realizację wielu pozytywnych działań w przyszłości.
Niestety z powodu pandemii koronawirusa nie udało się zrealizować wszystkich zaplanowanych w projekcie wydarzeń. Na szczęście dzięki pozytywnej decyzji Fundacji Orlen, udało się wykorzystać całą kwotę dotacji, dokonując zakupu środków trwałych.
Miejsce spotkań, które powstało w pięknym parku przy MOS Waniorowo, będzie służyło przez lata do organizowania imprez, warsztatów, spotkań z kulturą oraz pozytywnych inicjatyw sprzyjających integracji.

 

„MOS Waniorowo

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe