POGOŃ Szczecin

  • 03.08.2020, 10:07
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Za nami 4 lata nieprzerwanej współpracy z marką Zina. Choć teraz nasze drogi się rozchodzą, to bez wątpienia możemy tę kooperację nazywać udaną. Za nami wszakże mnóstwo wspomnień!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zawsze-bedziemy-o-was-dobrze-myslec/

 

– Mam mnóstwo satysfakcji z tego sukcesu. Był taki moment, że pod koniec sezonu poczułam, że skoro idzie mi tak dobrze to muszę „dowieźć" zwycięstwo w klasyfikacji generalnej. Jestem megausatysfakcjonowana – dzieliła się wrażeniami Agnieszka Kowalczyk, reprezentująca EPĘ Omnię.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/epa-omnia-obdarowana-nagrodami/

 

Za nami końcówka kolejnego biznesowego miesiąca. W tym czasie zakończyliśmy rozgrywki PKO Ekstraklasy, a piłkarze udali się na urlopy. W przeciągu tego okresu wydarzyło się jednak bardzo dużo.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/biznesowe-podsumowanie-lipca/

 

Rabat obowiązuje dla każdej osoby posiadającej kartę kibica Dumy Pomorza i dotyczy rejsów z zakresu cennika, który obejmuje bilety dla pasażerów pieszych, bilety dla pasażerów zmotoryzowanych, przewóz zwierząt, przyczepy/przyczepy kempingowej, ceny za miejsce w kabinie oraz na dodatek paliwowy.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/10-od-unity-line/

 

Pierwsze urodziny restauracji Piastów30 były świetną okazją do spotkania sympatyków lokalu. Specjalnie na tę uroczystość gospodarze zadbali zarówno o walory gastronomiczne, racząc przybyłych pysznymi daniami, jak i oprawą muzyczną.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/piastow30-okazja-do-swietowania/

 

Dlatego też raz jeszcze apelujemy o wsparcie lokalnych przedsiębiorców. Inicjatywa konsumentów i świadome zakupy to szansa dla waszych sąsiadów, znajomych, a także miejsc, które odwiedzacie i szanujecie. Pomagajmy utrzymać płynność biznesową wszelkich usługodawcom regionalnych wytwórni. Rodzimi przedsiębiorcy płacą polskie podatki, które są pożytkowane na służbę zdrowia, szkolnictwo, emerytury i wiele innych kwestii, które tworzą naszą codzienność. Czym pokaźniejsze przychody polskich przedsiębiorców, tym wyższe pensje i większe zatrudnienie milionów ludzi. Bez wątpienia to nasza wspólna odpowiedzialność społeczna.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/twoj-wklad-w-polska-gospodarke/

 

– Mamy tyle pracy, że aż przydałoby się więcej rąk do wykonywania danych czynności. Sporo zleceń dotyczy montowania folii przeciwsłonecznych na hale i biura. W taj materii zapotrzebowanie jest naprawdę duże, więc zainteresowanych zachęcamy do kontaktu – mówi Adam Kwaśniewski, współwłaściciel APImprove.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/chcemy-caly-czas-sie-rozwijac/

 

Natomiast, jeśli pracują na powietrzu, to pracodawca ma obowiązek dostarczyć im napoje chłodzące, gdy temperatura powietrza przekracza 25°C. Rodzaj napojów jest dowolny i leży w gestii pracodawcy. Zazwyczaj jednak jest tak, że najczęściej instalowane są w firmie dystrybutory z wodą. Napoje chłodzące mają zaspakajać potrzeby pracowników. Nie ma w tej materii dokładniejszej wykładni.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/woda-pitna-obowiazkiem-pracodawcy/

 

102 mln przeznaczone na Szczecin! Mniej więcej tyle trafi z programu operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Centrum Unijnych Projektów Transportowych zawarło umowy z naszym miastem oraz Zarządem Morskim Portów Szczecin i Świnoujście.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/102-miliony-dla-szczecina/

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe