Atrakcyjna oferta to za mało. Wykorzystaj pozycjonowanie i dotrzyj z nią do klientów

  • 31.07.2020, 09:02
  • Materiał Partnera
Atrakcyjna oferta to za mało. Wykorzystaj pozycjonowanie i dotrzyj z nią do klientów Afterwerb.pl
Mogłoby się wydawać, że dziś, gdy Internet uczynił odnajdywanie i porównywanie rozmaitych ofert łatwym jak nigdy dotąd, ich rzeczywista atrakcyjność będzie głównym czynnikiem decydującym o sukcesie danego przedsiębiorstwa. Czy tak jest w rzeczywistości? Jeśli mimo kolejnych obniżek cen, nie możesz sprostać swoim rywalom, wiesz, że potrzebujesz skutecznej reklamy, która pozwoli Twoim klientom je dostrzec.

Nie ma Cię w czołówce Google? Jesteś w zasadzie niewidzialny!

 

Ile zasobów znajduje się obecnie w sieci? Nikt nie odpowie na takie pytanie z jakąkolwiek precyzją, bo w każdej sekundzie przybywa ich tyle, ile dwadzieścia lat temu zajmowało cały Internet. Dokonując jakichkolwiek zakupów nie musimy co prawda przeszukiwać wszystkiego. Tak czy inaczej jednak, zależnie od branży, potrzebnego nam artykułu i innych okoliczności, możemy przebierać w setkach, niekiedy tysiącach, innym razem tylko dziesiątkach propozycji. Ilu z nas ma dość cierpliwości, by zapoznać się choć z połową?

Zdecydowana większość internautów nie ma ani krzty. W Google, bo to tam przecież rozpoczynamy każde zakupy czy poszukiwanie ofert, z których skorzystamy bezpośrednio, najczęściej otwierany jest tylko jeden wynik – zazwyczaj z pierwszej strony, bo na kolejne mało kto zagląda. To tutaj więc rozgrywa się decydująca bitwa o uwagę konsumentów. Jeśli nie starasz się o miejsce blisko czołówki, w ogóle do niej nie stajesz! Nic dziwnego, że zwycięstwo w rynkowych zmaganiach nie przychodzi. Jak mówią fachowcy z firmy AFTERWEB:

Każdy przedsiębiorca chce, by jego firma znalazła się na szczycie wyszukiwarki Google. Powód jest prosty, uzyskanie najwyższych pozycji to gwarancja prężnego rozwoju każdego biznesu. Pozycjonowanie stron i Google Ads to obecnie najbardziej skuteczne sposoby na dotarcie do klienta. Wydając stosunkowo niewielką kwotę możemy osiągnąć duży zwrot w bardzo krótkim czasie. Internet to niesamowite źródło potencjalnych klientów. Dzięki wyszukiwarce każdy podmiot gospodarczy może rozwinąć biznesowe skrzydła i trafić ze swoimi usługami do potencjalnych odbiorców z całego kraju! Pozycjonowanie? Tylko skuteczne! Myśląc o inwestycji w pozycjonowanie strony internetowej warto stawiać na pewne rozwiązania dające długotrwały efekt. AFTERWEB Wrocław tworzy skuteczne kampanie, które prowadzą do uzyskania wysokich, stabilnych pozycji. Zatrudniając najlepszych specjalistów wypracowaliśmy model pozycjonowania, który gwarantuje wysokie pozycje bez narażania strony klienta na późniejszy szybki spadek.

źródło: https://afterweb.pl/

 

Skuteczność promocji w wyszukiwarce wynika z dwóch czynników. Jednym jest fakt, że stanowi ona kanał komunikacji zdolny objąć w zasadzie wszystkich konsumentów –na naszym rynku Google rządzi wszak niemal niepodzielnie. Drugim jest znakomita selekcja odbiorców danej oferty dokonująca się na podstawie ich własnych zapytań. Nie trwonimy środków na docieranie do tych, którzy i tak nie staną się naszymi klientami! Nie musimy też wzbudzać w nich zainteresowania – fakt wyszukiwania już jest jego świadectwem.

 

Pozycjonowanie czy Google Ads? Stosuj jedno i drugie, a zwyciężysz!

 

Przystępując do pozycjonowania jakiejkolwiek strony musimy liczyć się z tym, że wymagać to będzie cierpliwości. Minęły czasy, gdy dobre lokaty dawało się zdobyć błyskawicznie, budując ogromne bazy dowolnych linków – dziś takie praktyki należą do tych stanowiących bardzo skuteczny sposób, ale na karnego filtra lub bana. M.in. właśnie dlatego koniecznie trzeba zadbać o to, by pracami tymi zajęli się doświadczeni specjaliści zdolni uzyskać trwały efekt!

Ile czasu zajmie nam marsz na szczyt? To zależy od tego, jak trudne są nasze słowa kluczowe, czas ten zawsze trzeba jednak liczyć w miesiącach.

Reklamy Google Ads, czyli te wyświetlane w sąsiedztwie wyników organicznych, przeciwnie – działają od razu po uruchomieniu kampanii. Jeśli ich obsługą zajmuje się specjalista zdolny zadbać o właściwe parametry wyświetlania, wzrost sprzedaży mamy szansę dostrzec bardzo szybko. Jest to jednak działanie doraźne. Co więc daje lepszy efekt? Jedno i drugie! Reklamy Ads, jako że są ściśle dopasowane do stosowanych w wyszukiwarce zapytań, cieszą się nieporównanie większym zainteresowaniem od innych. Jeśli jednocześnie mamy już wysoko wypozycjonowaną stronę, uzyskujemy zwielokrotnienie ekspozycji oferty, dzięki czemu trudniej ją przeoczyć, a dla wielu jest to w dodatku świadectwem tego, iż stanowimy większy, godny zaufania podmiot. Decyzja o wyborze konkretnego linku na liście wyników wyszukiwania zapada w ciągu kilku sekund. Wykorzystaj wszystkie środki, by jak najczęściej była pomyślna właśnie dla ciebie!

 

Materiał Partnera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe