POGOŃ Szczecin

  • 28.07.2020, 11:46
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

– Pierwszy miesiąc wiązał się ze spowolnieniem działań, ale później sytuacja zaczęła się już normować. Mamy wiele kontraktów zagranicznych, co też wiąże się z podróżami służbowymi i na pewno to był jeden z elementów budujących pewien rodzaj strachu. Stocznie również pracowały na innych zasadach i krócej, co też było jakimś kłopotem. Obroty nam jednak nie spadły, pracowników nie zwolniliśmy i można uznać, że normalność osiągnęliśmy szybko – opowiadał Piotr Głód, prezes Signum Yacht Service.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/sporo-inwestujemy-w-szkolenia-by-caly-czas-doskonalic-swoj-warsztat/

 

Zwycięzcą zabawy została Epa Omnia i trzeba uczciwie przyznać, że ich prowadzenie w tabeli było niezagrożone niemalże przez cały sezon. Zaangażowanie w losy gry dostrzegaliśmy na każdym etapie rozgrywek. Gratulujemy wiedzy piłkarskiej i tej pasji, która powodowała, że nieprzerwanie było aż tak ciekawie! – To był świetny pomysł z Fantasy Ekstraklasą dla firm. Super, że rywalizacja trwała do samego końca i w ostatniej kolejce mocno czułam oddech konkurencji na plecach. Gytkjaer na kapitanie był ryzykowny, więc brawa za decyzję – opowiadała Agnieszka Kowalczyk, która reprezentowała grze Epę Omnię.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/epa-omnia-najlepsza/

 

To Wy jesteście naszą siłą. Kibice Dumy Pomorza, którzy potrafią się jednoczyć i wspólnie dążyć do określonego celu. Chcieliśmy zaangażować jak największą liczbę osób, dla których Pogoń Szczecin jest ważna. Niezależnie od wszystkiego, nie zważając na wyboje i dylematy znowu stanęliście murem za granatowo-bordowymi. Ostatecznie pozyskaliście 8955 biletów, 3140 piw i 3268 kiełbasek.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/wirtualni-na-zloty-medal-podsumowanie/

 

41. edycja badania „Plany pracodawców" od firmy Randstand przynosi interesujące wnioski. Koronawirus jest równoznaczny z pogorszeniem się kondycji finansowych polskich firm. Mimo to 65% pracodawców nie planuje zmian w zatrudnieniu. 13% wskazuje na możliwość redukcji personelu, a 14% myśli o zwiększeniu liczby pracowników.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/plany-pracodawcow/

 

Znamy powszechnie panującą opinię, że burgery nie zawierają w sobie nic zdrowego. Zazwyczaj ma to jednak niewiele wspólnego z faktami. Szczególnie, jeśli są one przyrządzane z naturalnych, dobrych składników. Burger Portowców to ważny element diety sportowców. Przede wszystkim trzeba zadbać o to, by mięso było świeżo zmielone i bez żadnych dodatków, bułki wypiekane w zgodzie z jasno określonymi składnikami, zaś sosy przyszykowane własnoręcznie, na bazie wzorcowych produktów. Wypisz wymaluj nasz burger!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/skuteczna-recepta-na-glod/

 

Pogoń Szczecin S.A. informuje, iż przed zakończeniem sezonu 2019/2020 Grupa Azoty ZCH Police S.A. skorzystała z uprawnienia do rozwiązania umowy o współpracy z Pogonią Szczecin S.A. z końcem bieżącego sezonu piłkarskiego.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/wspolpraca-z-grupa-azoty-zakonczona/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe