„PIOSENKA FILMOWA WCZORAJ I DZIŚ”

  • 26.07.2020, 18:58
  • red.
„PIOSENKA FILMOWA WCZORAJ I DZIŚ” Wykonawcy, Fot. GDK
Kolejny, trzeci już koncert w ramach „Gryfickiego Lata Muzycznego”, „Piosenka filmowa wczoraj i dziś” zgromadził w Ogrodzie Japońskim tradycyjnie liczne grono miłośników dobrej muzyki.

Gryfickiej publiczności zaprezentowali się w operetkowo – filmowym repertuarze artyści sceny operetkowej z Poznania znane i popularne utwory z filmów polskich i zagranicznych.

Niedzielni wykonawcy to: Anna Michalak, Olga Gładysz, Klaudiusz Kapłon i Tomasz Raczkiewicz.

Zgodnie z tradycją Gryfickiego Lata Muzycznego w koncertowy nastrój wprowadził widzów występ dwóch młodych i utalentowanych wokalistek Magdaleny Wierzbickiej która zaśpiewała piosenkę z filmu „Miasto 44” oraz utworu „Płynie czas” z animacji „Anastazja” w wykonaniu Helenki Drążkowiak. Obie wokalistki są uczennicami Aleksandry Nieszporek w klasie wokalu Ogniska Muzycznego w GDK.  

„Letnia Akademia Młodych Artystów” to projekt promujący uzdolnione dzieci i młodzież z regionu gryfickiego.

red.

Zdjęcia (39)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe