AMATORSKIE SIATKARSKIE POJEDYNKI JUŻ W TEN WEEKEND NA PLAŻY W DĘBKACH! ZBIERZ DRUŻYNĘ I DOŁĄCZ DO RED BULL RUCHOME PIASKI!

  • 24.07.2020, 22:25
  • Maja Zielińska
AMATORSKIE SIATKARSKIE POJEDYNKI JUŻ W TEN WEEKEND NA PLAŻY W DĘBKACH! ZBIERZ DRUŻYNĘ I DOŁĄCZ DO RED BULL RUCHOME PIASKI! Jedna ze zwycięskich drużyn, fot. Damian Stęporowski
Red Bull Ruchome Piaski to seria amatorskich turniejów siatkówki plażowej, w których rządzą nietypowe zasady. Siatkarskie tourne w formacie 4 na 4 wystartowało 15 lipca w Międzyzdrojach i już w tę sobotę (25.07) przeniesie się na plażę w Dębkach. Zbierz drużynę, zgłoście się do turnieju w swojej okolicy i zatopcie przeciwników w ruchomych piaskach! Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

Nadmorska trasa rozpoczęła się 15.07 w Międzyzdrojach i zakończy się 29.07- 30.07
w Jastarni. Każdy przystanek Red Bull Ruchome Piaski trwa 2 dni, a dołączyć do niego można przez cały czas trwania danego eventu. Pierwszego dnia odbywają się mecze rozgrzewkowe, podczas których drużyny mogą potrenować przed turniejem. Drugi dzień to ogromna dawka sportowych emocji podczas oficjalnych rozgrywek.

Punktem głównym wszystkich wydarzeń są krótkie, ale intensywne siatkarskie pojedynki.
W skład drużyny wchodzi 4 zawodników, bez podziału na płeć. Rozgrywane są
2 sety po 15 punktów. Podczas każdego z nich, drużyna może dwukrotnie zatopić siebie lub swojego przeciwnika w "ruchomych piaskach", przy pomocy Zagrywki Jokera ogłaszanej przez kapitana przed zagraniem. Oznacza ona, że w zarówno w przypadku zdobycia punktu jak i jego straty, jest on liczony podwójnie. Gdy drużyny zremisują, rozgrywany jest tie-break do 7 punktów, podczas którego obowiązuje pojedyncza Zagrywka Jokera. Team, który zwycięży 2 razy z rzędu, otrzymuje nagrodę rzeczową. By dołączyć do turnieju, wystarczy zebrać czteroosobową drużynę, wybrać lokalizację i w dniu wydarzenia dokonać rejestracji na stronie
redbull.pl/ruchomepiaski.

Zapisy startują pierwszego dnia danego eventu, zgodnie z harmonogramem udostępnionym przez organizatorów. Zasady uczestnictwa są spójne dla wszystkich przystanków. Minimalny wiek gracza to 16 lat. Dodatkowym warunkiem jest bezwzględne stosowanie się do zasad bezpieczeństwa.

Partnerami siatkarskiej trasy zostali Garmin, Wilson oraz Red Bull Mobile. Dodatkowe informacje znajdują się na dedykowanych facebookowych wydarzeniach, które dostępne są po kliknięciu w lokalizację.

Harmonogram przystanków Red Bull Ruchome Piaski

Dzień 1: Mecze rozgrzewkowe

Dzień 2: Pojedynki zgłoszonych drużyn

25.07 - 26.07 Dębki, Kontener

27.07 - 28.07 Gdańsk, Moloteka

29.07 - 30.07 Jastarnia, Wejście 49

 

 

 

 

Zobacz film z zasadami turnieju"

https://www.redbull.com/pl-pl/videos/red-bull-ruchome-piaski-miedzyzdroje

 

Maja Zielińska

Zdjęcia (2)

Turniej, fot. Bartosz Bajerski
Zagrywka Jokera, fot Bartosz Bajerski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe