Pogoń Szczecin

  • 20.07.2020, 18:15
  • Paweł Drąg
Pogoń Szczecin
NEWSLETTER

Akty humanitaryzmu zawsze winny być wyróżniane kilkoma ciepłymi słowami. Zdecydowanie zasłużył na to Jacek Laskowski, zwycięzca konkursu współorganizowanego przez naszego partnera, firmę Drobimex.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pilka-od-drobimexu-na-szczytny-cel/

 

Pomoc z tarczy wiąże się z kilkoma konkretnymi ograniczeniami. Większość z nich determinuje jeden cel – najważniejszą wartością jest ochrona miejsc pracy w czasie korzystania z dofinansowania.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/redukcja-etatow-na-cenzurowanym/

 

Grupa Azoty aktywnie włączyła się do wykreowania „Polskiego porozumienia wodorowego". Z inicjatywy Ministerstwa Klimatu niedawno podpisano list intencyjny o ustanowieniu partnerstwa na rzecz budowy gospodarki wodorowej i zawarcia sektorowego porozumienia wodorowego.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/grupa-azoty-z-kolejnym-wsparciem/

 

To już ostatnia okazja, by usiąść na wirtualnym stadionie Pogoni Szczecin i wspólnie wesprzeć zespół w końcówce tego sezonu. Tym razem czeka nas starcie z mistrzem Polski, czyli Piastem Gliwice. Zespół z południa kraju znów prezentuje się bardzo dobrze, już teraz będąc pewnym, że zakończy rozgrywki na podium.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/dwa-kroki-do-konca-akcji/

 

Za nami bardzo mocna kolejka i zmiana na podium. To niejedyne nowości. Wszystko ułożyło się tak, że jest wielce prawdopodobne, iż przed nami mnóstwo emocji w dwóch ostatnich seriach!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zmiany-w-czolowce/

 

Za nami przedostatnia kolejka Oficjalnej Fantasy Ekstraklasy. Stoimy już na progu wielkiego finału, a w naszej tabeli coraz ciekawiej! Największa bitwa zapowiada się o podium.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/o-krok-od-mety/

 

Zostały już tylko dwa dni, by skorzystać z atrakcyjnej oferty od PKO Bank Polski. Spełnij kilka nieskomplikowanych warunków, a po otwarciu PKO Konto Za Zero otrzymasz z banku podwojoną wartość vouchera na łączną kwotę 100 zł do wydania w klubowym fanshopie.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/dwa-dni-do-konca-promocji/

 

Ostatni mecz sezonu oznacza również zakończenie akcji sprzedaży wirtualnych biletów. Na deser pozostało nam jeszcze starcie z nowym mistrzem Polski – Legią Warszawą. Będziesz tam z nami i raz jeszcze zjednoczymy się w jedną siłę?

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/czas-na-mocny-finisz/

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe