Piesek odnaleziony i przekazany rodzinie – dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w odnalezieniu Hery

  • 12.07.2020, 10:02
  • KPP Gryfice
Piesek odnaleziony i przekazany rodzinie – dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w odnalezieniu Hery
Hera to kundelek, który zaginął po zdarzeniu drogowym na drodze Rogowo – Dźwirzyno w dniu 05.07.2020 r. Dzięki obywatelskiej postawie młodych mężczyzn pracujących przy łodziach w Dźwirzynie Hera trafiła do swojej rodziny. Dziękujemy za pomoc w odnalezieniu pieska – Policja.

Piesek zaginął tuż po zdarzeniu drogowym, które miało miejsce 5 lipca br. w niedziele. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, w tym dziennikarzy stacji radiowych i telewizji z regionu oraz kraju, a także innych osób odnaleziono Herę i przekazano rodzinie.

Słowa uznania i podziękowania należą się również młodym mężczyznom, którzy pracowali przy łodziach w Dźwirzynie. To oni zauważyli pieska i powiadomili policję.

Hera czuje się dobrze, otoczona opieką właścicieli odzyskuje siły, a gryficka policja jeszcze raz dziękuje za zaangażowanie, empatię i pomoc w odnalezieniu pupila.

podkom. Zbigniew Frąckiewicz

KPP Gryfice

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe