Pogoń Szczecin

  • 13.07.2020, 10:44
  • Paweł Drąg
Pogoń Szczecin
NEWSLETTER

Nieprzypadkowo użyliśmy tego sformułowania, ponieważ w trakcie eventu... kolorowano armię Gryfów! Wszystko zaczęło się od projektu Domu Kultury Słowianin. „Pomaluj Gryfusia" zakładał nałożenie fantazyjnych barw na symboliczne figury z włókna szklanego. Zamysł spotkał się z dużą otwartością wielu środowisk. Ostatecznie, w inicjatywie uczestniczyło dziesięciu przedstawicieli kultury, oświaty lub sportu. Dzięki temu Gryfusów powstało właśnie dziesięć! Uroczystość miała miejsce koło fontanny Bartłomiejki przy Urzędzie Miasta, gdzie wspólnie kończyliśmy dekorowanie figur. Docelowo symbole Szczecina zostaną ustawione na trasie Złotego Szklaku, tj. od pl. Armii Krajowej do Zamku Książąt Pomorskich.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/nasz-kochany-szczecin/

 

Współpraca z lokalną społecznością to jeden z priorytetów Grupy Azoty. Społeczną odpowiedzialność biznesu traktujemy niezmiernie poważnie, dlatego z radością przyjąłem fakt, że po raz kolejny Spółka spod znaku Grupy Azoty włącza się w pomoc i wspiera społeczność lokalną. Tym bardziej, że pomoc płynie ze strony również nowych spółek, do których należy Grupa Azoty Polyolefinsmówił dr Wojciech Wardacki.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/azoty-na-pomoc-powiatowi/

 

W trwającym roku, w czasie obowiązywania stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii, pracodawcy mogą udzielić pracownikom do 30 dni zaległego urlopu. Nawet bez zgody głównego zainteresowanego.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/przymusowy-urlop/

 

Zbliżamy się do końca naszej zabawy, więc emocje są coraz większe. Tym bardziej, że w ciągu około tygodnia, kiedy zostaną rozegrane trzy ostatnie mecze sezonu, wszystko się rozstrzygnie! Na ten moment podium pozostało niezmienne.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/coraz-ciasniej-w-czolowce/

 

Wraz ze wzrostem przychodów z tytułu transferów systematycznie rosły także wydatki na utrzymanie drużyny. Są to głównie pensje zawodników, prowizje menadżerskie, opłaty związkowe, ale także zapewnienie piłkarzom jak najlepszych warunków. W obecnym sezonie drużyna wielokrotnie korzystała na przykład z transportu lotniczego, a klub często czarterował samolot, gdy nie było możliwości skorzystania z połączenia rejsowego. Coraz większe środki inwestowane są w inne obszary: fizjoterapię, przygotowanie motoryczne, czy utrzymanie muraw. – Jeśli zawodnik miał z nami kontrakt i z niego wcześniej zrezygnujemy, to przez jakiś czas musimy mu jeszcze wypłacać pewną kwotę, więc to nie jest tak, że w jednym momencie pozbywamy się go z listy płac – argumentował prezes Jarosław Mroczek.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/weszlismy-do-pogoni-nie-po-to-aby-robic-ekstrazyski/

 

Zapowiadana konferencja prasowa poświęcona tematom związanym z finansami klubu odbyła się w sali konferencyjnej Floating Areny. W briefingu uczestniczył Jarosław Mroczek – prezes Zarządu Pogoni Szczecin, Tomasz Adamczyk – wiceprezes Zarządu, a także Tomasz Brzozowski – przewodniczący Rady Nadzorczej.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/6006-2/

 

Zostały już tylko trzy mecze, więc tym bardziej zachęcamy do wsparcia inicjatywy, na której tak mocno Wam zależało. W końcu to ten efekt solidarności i jedności jest tutaj najważniejszy. Zbierz wszystkie bilety tego sezonu i tym samym zadbaj o kolekcję portowych gadżetów.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/za-pogon/

 

Pamiętacie konkurs na hasło reklamowe parówek sPortowców naszego partnera, firmy Drobimex? Mamy już rozstrzygnięcie!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/rozstrzygniecie-konkursu-drobimexu/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe