INTERNETOWE SPOTKANIA FILMOWE. W OCZEKIWANIU NA „LATO Z MUZAMI 2020"

  • 13.07.2020, 10:38
  • Nowogardzki Dom Kultury
INTERNETOWE SPOTKANIA FILMOWE. W OCZEKIWANIU NA „LATO Z MUZAMI 2020"
W oczekiwaniu na premierową odsłonę tegorocznego 24. Festiwalu „Lato z Muzami" w Nowogardzie, zapraszamy na INTERNETOWE SPOTKANIA FILMOWE.

W pierwotnych datach tegorocznej edycji naszego wydarzenia, od 13 do 19 lipca, w internecie na naszych profilach internetowych www.ndk.pl, https://www.facebook.com/lato.z.muzami,https://www.facebook.com/nowogardzki.dk/, będziemy prezentowali znaczące propozycje kina autorskiego – te nowsze i te klasyczne, pełnometrażowe i krótkie, fabuły i dokumenty.

Wybór filmów został tak przygotowany, aby wszystkie seanse internetowe były darmowe!

Będą w naszym programie prezentowane filmy m.in. Marka Koterskiego, Władysława Pasikowskiego, Krzysztofa Kieślowskiego, Emi Buchwald, Grzegorza Jaroszuka, a z twórców zagranicznych Xaviera Dolana, Baltasara Kormakura, Lukasa Moodyssona. Zaprosimy państwa na dwa seanse niezwykłych pełnometrażowych polskich filmów niezależnych. Wśród klasycznych propozycji sięgniemy po dzieła Friedricha Wilhelma Murnaua, Jiriego Menzla, Sergieja Eisensteina. Obejrzycie państwo najważniejszy polski dokument przybliżający sierpniowe wydarzenia z 1980 roku oraz najgorszy film w historii kina.

Program naszego internetowego przeglądu to spotkanie z tym co niezwykłe, intrygujące, ciekawe. Sięgnęliśmy po propozycje nowsze i klasyczne, fabularne i dokumentalne, pełnometrażowe i krótkie dokonania polskiego kina.

Codziennie rano od 13 do 19 lipca będziemy publikowali kolejne nasze filmowe propozycje. Życzymy udanych seansów.

W oczekiwaniu na 24. „Lato z Muzami" ślę serdeczne pozdrowienia

Do zobaczenia

Krzysztof Spór, dyrektor artystyczny festiwalu.

Nowogardzki Dom Kultury

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe