DeeJay Pallaside po raz pierwszy w Rega Arenie w Płotach!

  • 09.07.2020, 13:19
  • MGOKiS Płoty
DeeJay Pallaside po raz pierwszy w Rega Arenie w Płotach!
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Płotach rozpoczyna promocję swojego słynnego wydarzenia dla młodzieży, czyli Jesiennej Nocki. Już 26 września 2020 r. w Rega Arenie ma pojawić się kilku gości specjalnych znanych ze świata Internetu, którzy zaprezentują się ze swoimi specjalnymi projektami podczas tego wydarzenia. Jednym z gości będzie słynny youtuber – DeeJay Pallaside!

DeeJay Pallaside, znany również pod pseudonimem Żiżej, jest jednym z najpopularniejszych youtuberów w Polsce, obecnie jego oficjalny kanał na YouTube subskrybuje ponad 1 700 000 osób!
Na jego kanale można odnaleźć różnego rodzaju filmiki w postaci vlogów, opowieści czy ciekawostek – jego popularność nabrała tempa dzięki słynnej już serii filmów „6:30”, jednak nie mniej znane są także filmiki tzw. rankingi TOP 10 w różnych dziedzinach. Żiżej posiada na swoim kanale do tej pory ponad 2 500 opublikowanych filmików.

Żiżej przybędzie do Płotów - do Rega Areny już 26 września na wydarzenie Jesienna Nocka 🍁🛌🌙 ze swoim specjalnym projektem przygotowywanym specjalnie właśnie dla uczestników tego wydarzenia oraz weźmie w kilku innych dobrze znanych uczestnikom częściach stałego programu halowych nocek!

Żiżeja znajdziecie tutaj:

Facebook: @DeeJayPallaside

Instagram: @deejaypallaside

YouTube: DeeJayPallaside

Oficjalna strona: www.zizej.pl

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Płotach przygotowuje jeszcze kilka innych niespodzianek na tę noc, jednak jeszcze niektóre rzeczy pozostają tajemnicą i będą ujawniane stopniowo.

MGOKiS Płoty

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe