Wybory prezydenckie: Rozmowa z Haliną Szymańską

  • 09.07.2020, 14:00
  • red.
Wybory prezydenckie: Rozmowa z Haliną Szymańską Halina Szymańska
W niedzielę pójdźmy na wybory - mówi Halina Szymańska, radna Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego, szef kancelarii Prezydenta RP Andrzeja Dudy

- W niedzielę druga tura wyborów...

- Podobnie jak to miało miejsce w pierwszej turze wyborów, lokale wyborcze będą czynne od godziny 7 rano do godziny 21. W wyjątkowych sytuacjach PKW może zarządzić wydłużenie ciszy wyborczej, a wraz z nią godziny pracy lokali wyborczych. Ja wspólnie z rodziną idę głosować. Do lokalu wyborczego musimy zabrać dokument tożsamości. Może nim być dowód osobisty, legitymacja szkolna, paszport lub prawo jazdy. Dokument trzeba będzie przedstawić komisji podczas odbierania kart do głosowania.

- Dwa ostatnie tygodnie to intensywny czas pracy dla Pani?

- Kancelaria pracowała normalnym trybem. Prezydent RP Andrzej Duda był w kilkunastu miastach w Polsce zaczynając od Łowicza, tak jak robił to przez pięć lat służby. Polacy w trakcie spotkań zwracali uwagę na to co jest do zrobienia, i dzielili się spostrzeżeniami z jego dotychczasowej pracy.

- Dziękuję za rozmowę.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe