Pogoń Szczecin

  • 06.07.2020, 14:19
  • Paweł Drąg
Pogoń Szczecin
NEWSLETTER

Kapituła redakcyjna kierowała się wyborem istotnych branż dla naszej gospodarki i ich liderów. Nie tylko dominantów w Polsce, ale i tych przedsiębiorstw, które odgrywają znaczącą rolę na świecie. Pod uwagę zostały wzięte również poszczególne dane finansowe, czyli przychody, zysk netto, nakłady inwestycyjne i liczbę zatrudnionych osób. Istotna była również wartość wyeksportowanych dóbr czy usług.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/azoty-wyroznione/

 

– Wykorzystaliśmy dobrą okazję, ponieważ zwolnił się lokal ściana w ścianę z naszą pizzerią. Już od dłuższego czasu zastanawialiśmy się nad poszerzeniem naszej oferty. Jesteśmy bardzo podekscytowani i cieszymy się na nowe wyzwania – opowiada Diana Boniecka-Sztadilów.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/cieszymy-sie-na-nowe-wyzwania/

 

Od tygodni niezależnie od wszystkiego gromadzimy się na wirtualnym stadionie w Szczecinie. Ba! Portowcy „jeżdżą" za swoją drużyną na mecze wyjazdowe! Za Dumą Pomorza są wierni kibice, którzy swoje przywiązanie do barw okazują również w niezbyt okazałych chwilach. Ta identyfikacja to powód do dumy. W momencie pisania tego tekstu pozyskaliście 8659 biletów, 2975 piw oraz 3097 kiełbasek. Wasz energetyczny doping niósł się przez dalekie kilometry. Wieść niesie, że słyszano go daleko, daleko poza granicami województwa. Dziękujemy i pytamy: granatowo-bordowi, zrobimy to ponownie?

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/murem-za-pogonia/

 

30 czerwca minął termin na sporządzenie sprawozdania finansowego dla tych jednostek, których rok obrotowy jest równy kalendarzowemu.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/sprawozdanie-finansowe/

 

Minął kolejny miesiąc funkcjonowania w nowych realiach. Wprawdzie możliwości działania nadal są ograniczone, ale rzeczywistość wymaga nie tylko szybkiego dostosowania się, ale i aktywnej postawy.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/podsumowanie-miesiaca-czerwiec/

 

Masz czas do 19 lipca, a więc do planowanego końca sezonu PKO Ekstraklasy, by skorzystać z aktualnej promocji. PKO Konto za Zero nie bez przyczyny nosi taką nazwą. W ramach oferty dostajecie 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za wypłaty kartą we wszystkich bankomatach za granicą i 0 zł za wypłaty BLIKIEM we wszystkich bankomatach w kraju. Wypełnij wniosek, a umowę dostarczy ci kurier. Wszystko szybko i bezproblemowo! Kliknij w interesującą Cię propozycję spośród tych poniżej i dołącz do naszej drużyny.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/wygrajmy-na-tym-wszyscy/

 

1. EPA OMNIA w tak trudnej kolejce pokazała wielką klasę. 47 punktów to kosmiczny wynik i trzeba oddać szacunek naszemu partnerowi. Idziecie, jak po swoje, kochani!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/kolejka-bez-szalu/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe