Wystawy 2x2 w Galerii Feininger

  • 06.07.2020, 13:45
  • Trzebiatowski Ośrodek Kultury
Wystawy 2x2 w Galerii Feininger
W Trzebiatowskim Ośrodku Kultury otwarta została wystawa Grzegorza Chojnackiego i Roberta Jundo, którzy wspólnie prowadzą pracownię Technik Cyfrowych na Wydziale Sztuk Pięknych w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

W Galerii Feininger profesor Grzegorz Chojnacki przedstawia dwie swoje prace, które odzwierciedlają zarówno emocje jak i przeżycia związane z życiem artysty. Obraz  „Funkie ”to wspomnienie  miejsca,  z którym się żegna, a które było artyście i jego rodzinie bardzo bliskie. Natomiast „Derwisze z Said” to utrwalenie przeżyć związanych z burzą na Riwierze Tureckiej, gdzie w jednej chwili słoneczne światło plaży zmienia się w ponurą i  atramentową otchłań. Natomiast doktor Robert Jundo przedstawia grafiki wykonane techniką druku cyfrowego. Prezentowane barwne o dużym ładunku emocjonalnym prace są odzwierciedleniem pasji artysty: motocykli i muzyki.

Wystawę można obejrzeć w Galerii Feininger w Trzebiatowskim Ośrodku Kultury do końca lipca 2020.

Trzebiatowski Ośrodek Kultury

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe