Płoty: Planowany remont ul. Słowackiego

  • 03.07.2020, 11:53
  • red.
Płoty: Planowany remont ul. Słowackiego
Burmistrz Radosław Mackiewicz spotkał się z mieszkańcami ulicy Juliusza Słowackiego w Płotach, aby porozmawiać o remoncie ich drogi. W konsultacjach uczestniczył m.in. projektant, który przygotował wstępny projekt inwestycji. To ważne aby projekt spełniał wszystkie wymagania jakie postawi organizator konkursu gdyż samorząd chce pozyskać na ten cel środki z Funduszu Dróg Samorządowych.

To trudna przebudowa, bo ulica jest wąska i ograniczona skarpą ale udało się tworzyć projekt który zakłada nie tylko nową nawierzchnię ale też nowe chodniki i tak ważne dla mieszkańców parkingi. Remont ma objąć też wymianę niewydolnej i przestarzałej sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.

Prezentujący propozycje przebudowy projektant z uwagą wysłuchał uwag mieszkańców którzy generalnie sa zadowoleni z proponowanych rozwiązań. Teraz pozostaje już czekać na rozstrzygnięcie konkursu i pieniądze od wojewody. Oczywiście gmina będzie się też dołożyć do tej inwestycji ale jak zapewnia burmistrz Radosław Mackiewicz środki na ten cel w gminnym budżecie się znajdą.

red.

Zdjęcia (16)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe