Płoty: Uroczyste zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

  • 26.06.2020, 22:53
  • red.
Płoty: Uroczyste zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego…
We wtorek, 23 czerwca w Sali Rega Areny odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Płotach.

W uroczystości z udziałem studentów, dyrektora MGOKiS, burmistrza,pracowników Urzędu Miejskiego i radnych Rady Miejskiej w Płotach, uczestniczył także starosta oraz wicestarosta powiatu gryfickiego. W uroczystości wziął także udział Jarosław Rzepa - poseł na Sejm IX kadencji.

Kończący się właśnie rok akademicki skomplikowała epidemia koronawirusa, ale główna idea UTW integracja i wspólne spotkania przy okazji różnorodnych i ciekawych zajęć edukacyjnych jak ceramika, kulinaria, rękodzieło, etyka, zumba czy zajęcia komputerowe została z nawiązką wykorzystana choć pewien niedosyt jeszcze pozostał. Nic jednak straconego wszyscy, zarówno uczestnicy jak i organizatorzy deklarują kontynuację płotowskiego UTW w kolejnym roku akademickim. Nie zabrakło dwóch wykładów – z wielkim zainteresowaniem uczestnicy  wysłuchali ciekawego wykładu wygłoszonego przez Marcina Makowieckiego na temat dawnej i nowszej historii Płotów.

Podczas uroczystości, studenci otrzymali dyplomy za ukończenie roku akademickiego, w tym specjalne dyplomy za ukończenie kursu komputerowego który udało się sfinalizować dopiero w ostatnim momencie przed uroczystością. Nie zabrakło kwiatów i podziękowań dla prowadzących zajęcia. prowadzący zajęcia podziękowania. Całość wydarzenia uświetnił koncert działającego przy Domu Kultury w Płotach chóru pod przewodnictwem Łukasza Chyły.

red.

Zdjęcia (69)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe